ahmad

cena tetovani na zapesti

Kolik by stalo tetovani na zapesti? Byl by to zralok s vlnami a bylo by barevne old school
Doplňuji:
Spletl jsem se ne na zapesti ale hřbet ruky o velikosti 7×7cm

Odpovědi
Awe

Záleží kde,jak velké,jak náročné…V profi salónu počítej kolem 2 000 když to nebude velké Na gauči u známého za 500 spolu s infekcí
Doplňuji:
Každopádně vem návrh do salónu a domluv se…Každý má jiné ceny a bez toho aniž by kdokoliv viděl jak náročné to je ti nikdo neřekne cenu.Je tam spousta faktorů…

marci1

Souhlasím s „Awe“. Je to cca 2.000,– Kč. 🙂

badisko

Podivej se tady …>>> http://www.he­ll.cz/tetovani/ce­ny-tetovani/

Michálek1245

To se takhle fakt nedá říct. Záleží na tatérovi, co tam chcete mít a samozřejmě i na barvách. Taky hodně záleží na tom, jaké má tatér zkušenosti. Doporučuji na tom nešetřit. Máte to na celý život. A nešetřete ani na ochraně tetování. Doporučuji krém na tetování od https://zivota­vyziva.cz/krem-na-tetovani/ který vám to pěkně vyhojí a budete to mít fakt trvanlivé a hezké. 😉