Valis569

Nevíte, kolik by stálo vytetování řadicí páky (cca 3–4 cm x 3 cm) na hřbet ruky?

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, na kolik by vyšlo tetování řadící páky (kvalty) na hřbet ruky. Cca 3–4cmx3cm

Původní neotázka
Tetování na hřbet ruky

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Drap

Podle velikosti a v každém studiu jinak. Počítej cca 2000

iceT

Nevím, ale vím, že ti tahle otázka pravděpodobně zmizí. Poslední dvě otázky ohledně tetování, na které jsem odpovídala, jsou fuč.