oskar

Líbí se Vám tetování?

Jaký na to máte názor?

Nejlepší odpověď
aramah

Moje dcera má tetování, když s tím přišla dom neměla jsem z toho radost ale zvykla jsem si a tak to už neřeším. Na její chování se nic nezměnilo tetování nutně nemusí znamenat kryminál. (jejím)pět krát sedm cm

Další odpovědi
dudu

Opravdové tetování neschvaluji, ale obrázek henou na některých partiích ženského těla považuji za docela, ale opravdu docela půvabné a erotické. A to říkám coby starý chlap.

ReHu

Záleží na motivu, každému se líbí něco jiného, na velikosti, na umístění a také na majiteli.
Neumím si např. představit 120 kg ženu s růží velikosti A4 vedle pupiku.
Ale obecně, pokud je to estetické, pak většinou ano.

Jahoda

Záleží na motivu a zda je daný motiv ještě barevně či nikoliv. Má sestra má na ruce tři čínské znaky a na zádech srdíčko připevněné na tyčce. Nemá to přes celé záda, jen kousek, a není to barvné. Jen tou černou barvou. Sama přemýšlím, že bych si dva až tři malé čínské znaky nechala udělat na předloktí. Ovšem když si vezmu, že to budu mít na celý život, není to žádná sranda jít do toho. Zatím jsem ještě neměla odvahu a možná to nikdy ani nezkusím. Zatím nevím… 🙂

Lucimia

Mně se moc nelíbí na ženských, na mužích v malé míře možná ano. Ale v obou případech mi to přijde jako vyhozené peníze. 🙂

RAB

Mě se to nelíbí, sama bych si to nikdy nenechala udělat, ale na ostatních mi to nějak zvlášť nevadí.

quentos

ani tetování, ani strejdování ;{)> a nechápu, že jim ta bolest za to stojí.

anonym

Me ,kdyz je hezke,na mladych lidech tak to jde,jen si rikam,ze az budou ve veku babicek a povedou za ruku sva vnoucata,tak to bude asi smesne,vytahane a tedy nevkusne,prefe­rovala bych bud henu neho nejake vstrebatelne tetovani,ale nemam poneti jestli nejake takove existuje.

Saurus

Když toho není moc, tak to není tak strašné, něco malého nevadí a může to být i hezké, ale potetovaný člověk bude podle mě litovat ve stáří, bude to škaredé, bude se toho chtít zbavit a nepůjde to… Jinak mě osobně se potetovaní chlapi vůbec nelíbí, a já bych do takové zbytečnosti taky nikdy nešla, ale je to každého věc…

anonym

Jak u koho,ale spis bych rekla ze se mi to libi-pekny motiv na dobrem miste.

sobol

Mám a líbí se mi. Celé levé lýtko (ze strany cca 30cm) a levou ruku na po ramenem (cca 12 cm) a možná časem přibude další. Otázka co s tím budu dělat ve stáří mě opravdu netrápí poněvadž je to na místě kde se to nechá lehce skrýt a navíc je dnes tetování tak rozšířené, že bude tolik potetovaných důchodců, že to nebude nikomu divné 😁

vecernice

Jako většině tady se mi líbí pěkný ,vkusný obrázek na vybraném místě.Sama malé tetování mám už pár let a ještě se mi nestalo,že bych toho litovala.Pravda je,že své babičce bych ho neukázala.

lorja

Některé motivy se mi zdají zajímavé,ale tetovat bych se nenechala.

annas

Dudu, Vy jste šibal!

Hanka1970

Dobrý den, mně se tetovaní líbí. Prvně, když jsem byla malá, tak se mi to nelíbilo kvůli rodičům( jak o tom furt mluvili), pak v pubertě se mi začala hrozně líbit. Byla jsem mladá a neuvědomovala jsem si následky, ale co už :D Zvolila jsem tetování Praha: https://www.un­holy.cz/cs/ . Dělají klasická tetování, takže já si nechala udělat Jing-Jang na stehno. Nevím proč zrovna tam, ale i přes dobu, kdy se mi to nelíbilo, se mi to teď pokaždé líbí :)