dudu

Těšíte se na změny ve scénáři StarDamce připravované ČT pro příští rok?

Ve Velké Británii je nová řada na programu již letos a na Ostrovech chystají jednu velkou premiéru. Poprvé se na parketu objeví stejnopohlavní pár. Měla by tato pozoruhodná novinka inspirovat také tuzemskou produkci a uvítáte spíše dvojici mužů nebo žen?
Zdroj: https://stars24­.cz/aktualne-z-internetu/22558-radikalni-zmena-ve-stardance-ct-promluvila-o-detailech

Odpovědi
anonym

Je to unavující, ale jejich volba. Někde jsem četl, že německá miss bude poprvé v historii bez mužského porotce. Je to zvláštní novinka.

Média mají ráda kontroverzi. Před lety se mi StarDance líbila.

zjentek

Copak, hlásíš se a hledáš zde partnera?

elkon

Je to trapárna. Nechutné.

Pepa25

Zavádějící otázka. Podle odkazovaného zdroje to chystají jen ve VB, ne ČT. Osobně je mi to spíš jedno – tanečníky hodnotím podle tančení, chování a vzhledu.

dudu

ad Pepa25: mě osobně představa, že se kochám pohledem jak dva úchylové spolu tančí třeba waltz vůbec, ale vůbec neláká. A mimochodem, v otázce zaznívá, zda by se naše televize měla inspirovat. Není zde taxativně řečeno, že bude! ,