jirka F

Těšíte se na Velikonoce? Chodíte o Velikonocích na pomlázku, nebo ne?

Já dříve chodil, ale pak mně už rodiče říkali, že bych měl chodit pomlázkovat jen ženy přiměřeně mému věku. A to se mně nelíbilo, trpím strachem z žen.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

C) mám jinou odpověď

Těším, ale v mých letech už nechodím.

Další odpovědi
elkon

C) mám jinou odpověď

Ony tě ty ženy neukousnou.

ivo xxx

A) ano

Rokio

C) mám jinou odpověď

Ano, těším. O pomlázky se nezajímám.

Líbí se mi na Velikonocích, že jsou přes ně hned dva státní svátky, které připadají na moje dva pracovní dny. Pracuji totiž v pondělí, ve středu a v pátek. Mám to pak zaplacené.

Manfred05

B) ne

paul1

A) ano

GM

B) ne

Nesnášela jsem Velikonoce, naštěstí ten zvyk vymetání domácností ožralými chlapy pomalu upadá. Užívám si je s vnuky pečením beránků a jiných dobrot a barvením vajíček.

jirka F

Já vím elkone, ale když se ženami mluvím tak se začnu třást a nejsem pomalu schopen správně před nimi mluvit.Tak co s tím?

elkon

Jirko, musíš se jak se říká „otrkat“. Mysli na to, že jsou to taky jen tvorové z masa a kostí.