Jack 12323

Těšíte se na remake Mafie 1?

Nejlepší odpověď
Butters_xD

Samozřejmě, ta hra je legenda

Další odpovědi
anonym

Těším se, ale s těma remakema to už začínaj vývojáři přehánět. Pomalu začíná vycházet víc remaků než novinek.

Navíc ty remaky schytávaj takový podivný hodnocení. Předělá se hra X do moderního hávu a recenzent napíše „Stará, dobrá a kvalitní hratelnost v parádním kabátu, 9/10.“ U jiný hry to pak zas ale vypadá třeba jako „Žádné novinky, hratelnost beze změn, AI furt stejná, jen to líp vypadá, 4/10.“

Jasně, záleží na hře, ale ve výsledku znova platim za něco, co jsem si už koupil. Když remake, tak přidejte něco navíc, ne jen hezčí textury.

Lurius

Těším, ale přiznejme si že bez českého dagingu bude ta hra poloviční, jsem zvědavý jestli použijí původní hudbu

ElonMusk

Tak snad alespoň použili Unreal Engine 5, a ne nějaký starý engine, když už dělají remake:--)