mosoj

Těšíte se na příští rok ?

Já ano a protože se nezastavím až po Novém roce posílám již nyní
P. F.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/578556/ssssssssssb­.jpg

Nejlepší odpověď
sevos

Těším a i já se připojuji

Další odpovědi
Illines

Dekuji,i ja preji stastne vykroceni do Noveho roku Mosojovi a vsem zdejsim.

briketka10

krásný přáníčko díky mosoji a já se těším
snad najdu práci, 13 je moje šťastný číslo
a všem držím pěsti, proč pěsti to říkám vždy,
protože palce jsou kopance a pěsti jsou štěstí ☺

anonym

Prvně bych se pozastavil nad tím, co mi dá příští rok a pak bych mohl napsat, zda se těším. Podle toho, co se připravuje od Nového roku to vidím dost bledě, ale proto že jsem optimista, věřím, že pro mne bude příští rok opět dobrý ne – li lepší !

ten který je

Moc se netěším,protože povahou jsem spíše pesimista.:-)
V každém případě mnoho štěstí a zdraví po celý příští rok!

Drap

Dáky. Tobě taky vše nej a hlvně zdraví. Těším se, i kdyžzřejmě neni na co a ještě k tomu budeme zas o rok starší.

hanny 2

Krása! Mosoji,to fotíš z okna?

Na příští rok se těším,aby byl aspoň takový jako ten letošní a Tobě a všem ostatním přeji vše dobré a nikdy nekončící úsměv na rtech!

anonym

Jasně, že se těším. Těším se totiž na všechno, co mne ještě čeká.
Mosoji, je to krásné PF. Děkuji a ať Ti rok 2013 přinese vše to, po čem nejvíce toužíš.

Pájo

Ano, těším se na příští rok 2013 a věřím, že bude pro mne a mé blízké dobrým rokem.

pusinka50

Já jen doufám, že nebude jako byl tento, že bude lepší a že se mi hodně věcí povede dovést do zdárného konce.
Nádherná sluníčková hvězda na fotce, fakt, díky za přání a tobě přeji také jen to nejlepší.:-)

cochee

Já mám příští rok na párku, je mi totiž úplně jedno, jestli je poslední číslicí v letopočtu trojka, dvojka nebo snad devítka, nebo že existuje nějaký rok jako nějakým způsobem ucelená časová jednotka.

Pájo

Moc pěkná fotka…

mosoj

hanny 2 " Toto konkrétně je z loňského roku když bylo – 20 oC. Je to na rybníku, jel jsem tam autem a asi půl hodiny čekal na vhodný okamžik !!!!

hanny 2

Tak to čekání se tedy opravdu vyplatilo – je to fakt nádhera,díky!

mosoj

Copak to čekání, ale ten okamžik kdy Slunce bylo vhodné k focení trval max. tak 4 minuty !!!!!

hanny 2

To je vidět,že jsi „profík“!

mosoj

Ne, ne hanny. Žádnej profík. Jenom mně to baví a fotím od 10 let. Navíc mám mezi podobnými lidmi velmi dobré kamarády. Jinak je řevnivost i tam. A že někteří to umí. Nakonec se jeden projevil i zde !!!
Ale pochvala zahřeje a to mně stačí !

johana 56

Jako vždy krása,díky.Přeji hlavně hodně zdraví .

mosoj

Děkuji.

annas

Ad Mosoj. Další krásná fotografie. Také přeji vše nejlepší, co nový rok může dát.

mosoj

Děkuji.