inky

Terasa nad obytnou mýstností

Mám na vás dotaz. Chceme postavit nad koupelnou a kuchyní ve tvaru písmene L terasu. momentálně je tam střecha z plastové krytiny. Jedná se mě o to jak to provést. Chtěli bychom použít dřevěné trámy a zespoda je přiznat. Rozměry terasy budou 410 × 720 cm a bude ve tvaru L
Doplňuji:
tedy místnost sorry 😁

Nejlepší odpověď
terry

Myslím, žen to bude na delší vysvětlování a že by to asi chtělo zednického mistra.

A také se mi zdá vcelku úsměvné, že někdo používá anglická slůvka aniž by uměl česky 🙂

Další odpovědi
Nanoon

Bude to sice Off Topic, píše se ale mÍstnost :)

Michálek1245

Vezměte si na to zedníka. Jako teoreticky bych tady viděl cestu, ale to je na dlouhé vysvětlování. Kdyžtak se mi ozvěte a podíváme se na to dopodrobna. A jestli to máte na střeše, tak si taky vyřešte, jak to budete mít se stíněním. Ať to pak v létě využíváte. Hodně populární jsou teď markýzy výsuvné třeba od https://svetsti­neni.cz/marky­zy-vysuvne.html :)