LubosHa

Teleskopický obušek. Ano či ne? A jaký?

Nejlepší odpověď
PlayStationa

Pokud bydlíš někde na sídlišti, atp., tak určitě ano :D Chce to trochu tréninku, aby si s tím uměl pohotově zacházet, jinak ti taky může bejt k ničemu. Jaký přesně, to si vybereš sám, tím myslím parametry (třeba tady je opravdu velkej výběr, takže konkrétně ti ani poradit nemůžu http://www.bran­se.cz/obusky-kalene ). Jinak bych rozhodně doporučil kalený.

Další odpovědi
Drap

Pokud si už vůbec něco takového pořizovat, tak určitě nešetřit a vybrat kvalitní. Ne nějaký z levných braků, které nevydrží ani dlouho fungovat

marigie

na cikány dobrý

huxa

Velmi účinná zbraň na střední vzdálenost, jsem rozhodně pro. Můžeš snadno regulovat sílu útoku oproti jiným zbraním, nosit jej v kabelce/na řemenu v obalu či volně v kapsy, i delší kousky nezaberou hodně místa a pokud na tebe někdo zaútočí, teleskopem mu bez větší námahy zlomíš ruku nebo švihneš méně a bude mít „jen“ naraženinu, tak jako tak si to příště rozmyslí, také jsem se nad ním rozmýšlel. Pokud nechceš po každém incidentu kupovat nový a chceš s ním i trénovat, rozhodně běž zhruba od 700Kč výš, raději delší a kalené.

Hamon

Neni nic horsiho nez dostat pres usta svym vlastnim obuskem. Kdyz uz, nauc se s nim zachazet.