izie999

Taxi poplatky

Zajímá mě, jestli budu platit za to, když pro mě přijede taxi z města do kousek vzdálené vesnice. Účtují si taxikáři i za něco takového?

Nejlepší odpověď
johana 56

Zaplatit musíte.Jsem z malého městečka,taxikáři tady berou 50 Kč i za půl kilometru.

Další odpovědi
mojitek

To bych netvrdil.Zavolejte si na dispečink taxikářské firmě.V Praze se za přistavení vozu (dojetí k Vám)neplatí.Ovšem jak je to kousek od města to nevím.Zavolejte a uvidíte sám /nebo sama,popř. se dohodněte předem na ceně.

MacChill

Ti si účtují za všechno ;)

hanulka11

No a kdo by mu tu cestu asi zaplatil???? Přijede pro tebe -platíš tudíš vše.

WeeBear

Na to jsem se kdysi ptala a bylo mi řečeno, že se to zpoplatňuje podle kilometrů-stejně jako platíš např. 25Kč/km, tak zaplatíš tolik za každý kilometr, co potřebuje taxikář dojet do vesnice.