Miroslavst

Tankování ve vzduchu

Může Boeing 747 (air force one) tankovat za letu ve vzduchu? Ve filmu ano, ale nevíte jestli ve skutečnosti?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, je tomu tak (ale to tedy taky čumím). Viz zdroj (a nebyl jediným, který to o něm tvrdí).

Zdroj: gympl-hk.sweb.cz/in­dex_minulacis30_1­.htm

Další odpovědi
SinceX

Takhle, podle mě, žádný Boeing kromě Air Force One nemůže tankovat za letu. Důvodem Air Force One a tankování je ten, že prezident musí být v „bezpečí“ tehdy, kdy vypukne válka (dej bůh aby se tomu nestalo) a musí být ve vzduchu do té doby, dokud bude vše v pořádku. Proto musí být tankování za letu..:)

anonym

Kdyby žádné letadlo nemohlo,tak si piš,že presidentovo ano.

led

Boeing 747 (air force one) patrí medzi špeciály, ktoré majú túto vojenskú úpravu. Treba si uvedomiť, že musí byť úplne sebestačné.