tom004

Takže,jako první do cíle „doběhl“ venkovan.Gratuluji.

Nejlepší odpověď
venkovan

Děkuji.
A že ženská (briketka) byla čilejší – to je přeci normální.
Stačí se podívat na kteroukoliv diskotéku, taneční zábavu kolik je v těch ženských energie.
Muž než při tanci své boky přesune zleva do prava a zpět, tak žena ten pohyb udělá za tu dobu šestkrát, ještě se u toho se stačí 3 x otočit, 10 lišácky mrknout okem a 12× laškovně pohodit vlasy.
Vůbec ty „baby“ nešetří naše chudinky hormony.

Další odpovědi
anonym

venkovan sice doběhl, ale zato tebe předběhla briketka o 48 sekund.
Nakonec je to ženská a nováček, tak jí přenechejme poctu gratulace pro chlapa.
Doplňuji:
ad briketka, v pravém zápatí otázky je uvedeno: „vloženo před“ a údaj v minutách (po 60 min. hodiny a 2. den ve dnech). Pokud by rozdíl mezi vámi byl větší než 1 minuta, měl by tom rozdílný čas, zatím máte sice stejný, ale protože se pořadí vkládá dle odkliknutí, tys byla dřív. A při opakované aktualizaci (obnově načtení stránky), se u tvé otázky změnila minutáž právě o uvedený interval dříve než dtto u toma. Jinak bych ti mohl také nabídnout tzv. odborný odhad aproximativní metodou kombinovanou s logaritmickou interpolací.

briketka10

Móóc gratuluji !! a vítám Vás mezi ověnčené zlatem..

a jak se měří ten čas pro zajímavost ? myslím, že jsem to jen rychleji napsala, mám kratší text..
Doplňuji:
to jste řekl moc hezky děkuji..

Andělé

Venkovane,moc gratuluji k vyslouženému zlatu,:-)
Jste vtipálek a to se mi na Vás moc líbí,tak neztrácejte humor a z vesela dál…
Gratuluji!

iceT

Také se přidám ke gratulaci…

arygnoc

vitaj na stupni najvyššom.

johana 56

Gratuluji k úspěšnému „doběhnutí“.

Jikra

Já bych tedy taky,i když pozdě ale o to srdečněji,rád pogratuloval ke zlaté hvězdičce.Dobrá práce chlape.

annas

Už jsem gratulova u brikety. Tedy ještě jednou – jen tak dál.

annas

Oprava – gratulovala u briketky. Tedy ještě jednou – jen tak dál.

briketka10

no a teď jsem to celý domotala Hanny jste už přála, ale Venkovanovi ne, tak a je to..
jsem už taky unavená 3hoďky jdu taky spát..

briketka10

ještě pro Andělé na této byl první Venkovan..
gratulovala jste už v Aktualitách..

briketka10

Andělé Andělé, je vidět, že jste opět vstala a píšete v polospánku ! já zlato nevyhrála, ale to Hanny 2 !
mám tam taky hvězdičku, ale zlatá není ani náhodou, ale přesto děkuji..

Andělé

Briketko,
moc Vám děkuju za upozornění…hned jsem to ještě stihla napravit:-)
Raději jsem neměla vylézat z postele…:-D

briketka10

to je dobrý, když jsem četla, jak jste vstala a pak zas tady co je napsaný, tak mi to přišlo vtipný a sama jsem se do toho zamotala, legrace musí být.. 🙂
blahopřání ke zlatu ách

Andělé

Briketko moje zlatá:-),
tak už jsem u Vás v předstihu se zlatem…:-))

briketka10

to se z toho, ale asi hodně opupínkuju, protože to bude trvat hodně dlouho..