FandaLanda

Taky vnímáte tu energii z přírody a památek?

Do zahraničí moc často nejezdím, ale když už, tak se mi to tam neděje. Ale jakmile jsem doma (v ČR či SR) a navštívím nějakou památku či jen tak zajdu do přírody, třeba do lesa, tak začnu vnímat určitou energii. Těžko se to popisuje, stávám se to součástí, vnímám daleko více, představuji si, jaké to bylo právě na tom místě před stovkami či tisícemi let. Je to krásné. Vnímám hluboko v zemi šperky Bójů a v nich ty staré Duše spí, O runách markomanských vojů pergamen báje vypráví. O slzách čarodějů Čechů
když svaté stromy káceli. A o zániku jejich cechu v ohni a ostré oceli.

Odpovědi
zjentek

Vnímám, hodně!

Drap

Někdy ano.

aevul

Už jsi s tím otravný, vítej na Block listu. Možná se tam budeš nudit, včetně předchozího života jsi první, koho tam zadávám.

FandaLanda

Aevule, používej alespoň český jazyk, prosím tě! A pokud tě nezajímám, tak nepíš na mé dotazy. Poroučím se.