zjentek

Taky vás tady štve ta reklama přes půl screenu, která se otevírá aniž ji otevíráte?

Bože kam ten svět spěje.

Nejlepší odpověď
Kepler

Neštve, mám Ad block a neukazuje se mi žádná reklama.

Další odpovědi
aliendrone

WOE! AdBlock! :)

Krupice

Tak teď jsi mi to sebral z úst, nebo jsi mi sebral klávesnici? Je to fakt hnus, je to hnus tento typ reklamy. Tak dotěrná reklama fakt dokáže naštvat. Když ji jednou rozkliknu, tak se jen zahalí a pak znovu vyjede. Když na ní kliknu a najedu na stránku toho produktu, tak to stejně pak nezmizí. Takže štve a byl bych rád, kdyby toto dal pryč, protože mě to začíná odrazovat brouzdat na těchto stránkách.

elkon

Když se to umí, tak žádná reklama nevyskakuje. U mě je to OK.

paul1

Mně teda štve a nevím, jak ji zablokovat. Poradíte někdo? Budu rád a předem dík za radu.

zjentek

Krupica, já věděl že se nakonec shodnem! (; (;

Krupice

Zde stoprocentně, říká se tomu uživatelská telepatie. :))