Avatar uživatele
anonym

Taky vás štvou otázky ohledně plavání?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fablen, bolak, anonym před 4298 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

neštvou, beru to tak, že nějakou posedlost máme každej. Mailem mi ji ale posílat zrovna nemusel

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, neštvou a ani mi jinak nevadí, ale jako ne příliš dobrá a příležitostná plavkyně na ně odpovídám jenom někdy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Odpovím ti otázkou. Kolik uplaveš bazénů?

:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

ne, já se nechávám naštvat jen věcma, který mi za to stojej, nějakej Michal Kole takovou hodnotu nemá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ne ani tato tvoje otázka mě nenaštvala 🙂
Doplňuji:
Ať to čtu jak chci ironii v to necítím.:(
Naopak moje odpověď se smajlíkem značí něco jiného.......

Upravil/a: aramah

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Už dlouho ne 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lindicka4478

Našemu malému jsme ještě v září před začátkem školního roku pořidli tyto fajnově modré plavecké brýle – https://www.det­skebazenky.cz/pro­dukt/arena-bubble-3-jr-modra-detske-plavecke-bryle-67498/ přikládám odkaz kdybyste se chtěli podívat o jakých mluvím, neboť modrých brýlí bude na internetu nespočet a vy jste určitě rádi když vám někdo nezaujatě poradí co je pro vaše berušky vhodné.

před 1150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jelikož to bylo ták brzy uzavřený, tak mě plavací otázky od Míšy nikdy nevadily a vadit nebudou mě by vlastně i chyběly, kdyby tu nebyly :o))

před 4298 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já uplavu málo, nejsem dobrá, vytrvvalá plavkyně, plavu hlavně prsa, někdy kraula, taky se potápím, dělám žblunky, žblunky, koukám pod vodou převážně očima a zapoměla jsem na splývání-splívání??Pak vylezu ven, osuším se,dojdu si na pívo,lehnu, nechám se chvíli škvařit sluncem a pak jdu zase do vody, taky ráda cákám a bublám pusou,pak zas vylezu a pořád dokola:-)))))))))))) to snad stačí, nějak jsem v tom začala plavat 🙂

před 4298 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

aramah – taky proč by měla, byla to všechno ironie,chápeš?

před 4298 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no jo, sim tě

před 4298 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek