Taky vás štvou otázky ohledně plavání?

Nejlepší odpověď
quentos

neštvou, beru to tak, že nějakou posedlost máme každej. Mailem mi ji ale posílat zrovna nemusel

Další odpovědi
anonym

Ne, neštvou a ani mi jinak nevadí, ale jako ne příliš dobrá a příležitostná plavkyně na ně odpovídám jenom někdy.

bolak

Odpovím ti otázkou. Kolik uplaveš bazénů?

:)

Lakeysha

ne, já se nechávám naštvat jen věcma, který mi za to stojej, nějakej Michal Kole takovou hodnotu nemá…

aramah

Ne ani tato tvoje otázka mě nenaštvala 🙂
Doplňuji:
Ať to čtu jak chci ironii v to necítím.:(
Naopak moje odpověď se smajlíkem značí něco jiného.......

terry

Už dlouho ne 🙂

lindicka4478

Našemu malému jsme ještě v září před začátkem školního roku pořidli tyto fajnově modré plavecké brýle – https://www.det­skebazenky.cz/pro­dukt/arena-bubble-3-jr-modra-detske-plavecke-bryle-67498/ přikládám odkaz kdybyste se chtěli podívat o jakých mluvím, neboť modrých brýlí bude na internetu nespočet a vy jste určitě rádi když vám někdo nezaujatě poradí co je pro vaše berušky vhodné.

briketka10

jelikož to bylo ták brzy uzavřený, tak mě plavací otázky od Míšy nikdy nevadily a vadit nebudou mě by vlastně i chyběly, kdyby tu nebyly :o))

anonym

Já uplavu málo, nejsem dobrá, vytrvvalá plavkyně, plavu hlavně prsa, někdy kraula, taky se potápím, dělám žblunky, žblunky, koukám pod vodou převážně očima a zapoměla jsem na splývání-splívání??Pak vylezu ven, osuším se,dojdu si na pívo,lehnu, nechám se chvíli škvařit sluncem a pak jdu zase do vody, taky ráda cákám a bublám pusou,pak zas vylezu a pořád dokola:-)))))))))))) to snad stačí, nějak jsem v tom začala plavat 🙂

anonym

aramah – taky proč by měla, byla to všechno ironie,chápeš?

anonym

no jo, sim tě