HonzikPernik

Taky váš pot smrdí paštikou? A to paštiky nejím…

Nejlepší odpověď
briketka10

já myslela podle nicku,
proč né zrovna po perníku ??

Další odpovědi
zjentek

rozepiš to, takhle víme prd, jestli seš cejtit po provensálským koření, mandlích nebo krůtím s vejci :o

Fyzik

Tak to mě rozesmálo.

Ne, opravdu můj pot nesmrdí paštikou. Možná to je tím, že paštiku jím.

cochee

No tak to vidíš, co všechno do těch paštik míchají… A my to pak žerem 😛

mosoj

Různé poruchy ve funkcích orgánů vedou ke vzniku různých pachů. Člověk, jehož játra a žlučník nepracují korektně, šíří kolem sebe pach, který připomíná tuk, olej. Člověk se srdečními poruchami a s poruchami tenkého střeva rozšiřuje pach připáleniny. Potíže se slezinou, žaludkem a slinivkou břišní vedou k zápachu, jež připomíná něco pečeného. Onemocnění plic jako např. tuberkulóza, kašel, zánět průdušek – a onemocněni tlustého střeva produkují jako důsledek rybí zápach. Nemocné ledviny a nemocný močový měchýř způsobují pach hniloby.
Doplňuji:
Osobně jsem se potýkal se zápachem myšiny, signalizujícím nemocná játra.
Později zjištěna toxokaroza v játrech.

Beer4Real

Me voni po Grapefruitu.

Kelt

To je tvůj subjektivní pocit. Odeber si pot a nech si udělat analýzu, a současně si nechej udělat analýzu paštiky. Pokud budou stejné sloučeniny v potu i paštice, tak máš skvělý čich. To jsou odborníci na voňavky.

marci1

Ne. Pokud Tvůj ano, vyhledej lékaře a nechej si udělat preventivní prohlídku a jaterní testy.
viz : http://www.de­dekkorenar.cz/clan­ky/o-zdravotnich-souvislostech/o-pokozce.html

briketka10

a kdo Ti to řek
já umřu smíchy 😁

zjentek

asi nějaká dívka ..miláčku, voníš jako luncheon meat ,)

briketka10

no to snad né pfůj :(
hele, ale to mi dnes
přišlo e – mailem maj
to v Indii je to dobrý..
http://www.pau­lczynski.cz/im­g/paulczynski­.cz/kunda.jpg

zjentek

fakt je to dobrý? ..no jo jenže to po něm pojedou spíš chlapi, když bude smrdět po týdle paštice

zjentek

tak ta kunda je podle všeho salko-kondenzovaný mlíko: http://www.zop­now.com/sweet-chocolate/indian-sweets-c.php
..tak teď mi to konečně dává smysl

briketka10

tak to já Salko miluju 😁