Avatar uživatele
anonym

Taky Vám zde věčně něco nefunguje?

Již po nefunkční PM – Soukromé poště přichází na řadu odpovědi.

Když chci odpovědět co na mě vyskočí? Error 500 – Chyba serveru. Co jsem se dočetl tak pro jistotu Bolákovvy nejde doplnit odpověď. Občas tu blbne i paleček.

Myslím si že administrátor pokud Odpovědi.cz nedal naprogramovat nějaké firmě což si myslím tak by se měl toho chopit než to přestane fungovat a lidi mu zde přestanou chodit a ani z té reklamy nebude mít peníze.

On si každý totiž myslí že když si vyrobí web tak je to bezúdržbové a systém pak jede sám. – Pokud si toto někdo myslí tak mu není souzeno vytvářet systémy ani webové stránky (jen tak na okraj 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Marinak před 4058 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Taky. Viz již několik otázek z dnešního dne
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-ale-adminovi-blbne-poradna-nebo-se-pletu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

jo a odpovědi taky nejdou doplňovat tak bacha .)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

spíše si myslím, že se admin snažil nějak předělat odpovědi, aby tolik nezatěžovali server a trošku se to pokazilo :) věřím tomu, že se už pracuje nebo alespoň brzy začne pracovat na nápravě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Led_

Odpovědi.cz běží na sdíleném hostingu. (Huxa) firmy Active24.cz a Active24.sk, ktorá
vychádza z presvedčenia, že používateľ internetu tu nie je na to, aby riešil technické problémy, ale preto, aby v plnej miere využil možnosti, ktoré správne fungujúca internetová sieť ponúka.
Takže, čakajme, ako problém vyriešia. Nič iné nám aj tak neostáva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

To mě připadá na myšlenku (jen tak z nudy) naprogramovat vlastní konkurenční server. U mě je jistota, že se na to nevy*eru :D Uvidíme, teď dodělávam e-shop :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ACTIVE 24

Active24 je pouze registrátorem domény odpovedi.cz, ale nezajišťuje pro ni hostingové služby. IP adresa na kterou směřuje patří do rozsahu přiděleného společnosti SuperNetwork s.r.o., provozovatele http://www.su­perhosting.cz
Z naší strany s problémy této prezentace tedy nelze nic dělat. Chyby 50× jsou navíc většinou způsobeny na straně aplikace (vyčerpání systémových prostředků, zacyklení, atd.), nikoliv v nastavení nebo výpadku serveru. Oprava tedy bude pravděpodobně na tvůrci takové prezentace.
Jana

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Zbynas: Opravdu chcete programovat server? Taky mě napadla myšlenka napsat vlastní kód pro Chipset ale pak mě opustila, já raději programuji webové stránky 🙂 Na hardware zas takový programátor nejsem :/

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Schválně jsem zkusila doplnit jednu odpověď a objevilo se mi :
STRÁNKA NENALEZENA. Jak pohotové… 🙂

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Huxa: Nepleť si prosím Server s Webhostingem – Dle NAME serverů je zřetelně vidět že Odpovědi.cz běží na sdíleném hostingu. Viz příkazový řádek (cmd) – http://img835­.imageshack.us/im­g835/3373/odpo­vedicz.png

před 4058 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Led_

ACTIVE 24 v Európe: Nadnárodná spoločnosť s ľudskou tvárou

ACTIVE 24 je popredný paneurópsky poskytovateľ hostingových služieb. Spoločnosť sa zameriava na malé a stredné podniky, ktorým ponúka kompletné a nákladovo efektívne riešenie pre internet, pričom kombinuje relevantné, dostupné a štandardizované produkty a výnimočne priateľský prístup.

ACTIVE 24 bola založená v roku 1998 v nórskom Osle ako ACTIVE ISP. Odvtedy prevzala firmu Carambole, Loopia a Millenicum vo Švédsku, Ladot v Holandsku, VI v Británii, Globe Internet, Internet Club a CP Online v Českej republike a Cybernetix v Poľsku, a tým si upevnila svoju pozíciu na trhu. Spoločnosť je taktiež virtuálne prítomná v Dánsku, Fínsku, Švajčiarsku, Francúzsku, Nemecku, Belgicku, Slovensku, Španielsku a v Rakúsku. Skupina ACTIVE 24 ponúka celú škálu svojich produktov na pätnástich národných trhoch Európy. Od 24. augusta 2006 je stopercentným vlastníkom skupiny Active 24 nórska spoločnosť Mamut ASA ( www.mamut.com ).
ACTIVE 24 dnes

Filozofia ACTIVE 24 je jednoduchá. Vychádza z presvedčenia, že používateľ internetu tu nie je na to, aby riešil technické problémy, ale preto, aby v plnej miere využil možnosti, ktoré správne fungujúca internetová sieť ponúka.
http://www.ac­tive24.sk/o-spolocnosti/o-spolocnosti-active-24/

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A co s tím? 🙂

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Led_

Ak máte na mysli výpis zo stránky Active24 je to informácia pre ostatných, o čom to vlastne píšete vo svojom príspevku:
„Odpovědi.cz běží na sdíleném hostingu. Viz příkazový řádek (cmd) – http://img835­.imageshack.us…“
Nie každý vie čítať, čo yam vlastne zvýrazňujete.

Apropo, prepáčte, omylom som dala do odpovede (Huxa) miesto (1564), ale opraviť v doplnení som to nemohla vzhľadom na poruchu v programe.Ešte raz, prepáčte.

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

1564,
A co s tím? 🙂
mám nápad ..
zavřeme NB, PC,Tablety,mobily apod.
a půjdeme dělat něco užitečnějšího

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Až na to že nejsem 1564 ale l564 jen drobnost 🙂

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

Omlouvám se za nepřesnost, v tomto případě tedy aby nezatěžoval tolik webhosting a jel web rychleji, neznám ovšem aplikace, které má majitel tam vložené, takže je to jen domněnka. Rozhodně by se sem majitel také mohl vyjádřit.

před 4058 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek