Taky Vám zde věčně něco nefunguje?

Již po nefunkční PM – Soukromé poště přichází na řadu odpovědi.

Když chci odpovědět co na mě vyskočí? Error 500 – Chyba serveru. Co jsem se dočetl tak pro jistotu Bolákovvy nejde doplnit odpověď. Občas tu blbne i paleček.

Myslím si že administrátor pokud Odpovědi.cz nedal naprogramovat nějaké firmě což si myslím tak by se měl toho chopit než to přestane fungovat a lidi mu zde přestanou chodit a ani z té reklamy nebude mít peníze.

On si každý totiž myslí že když si vyrobí web tak je to bezúdržbové a systém pak jede sám. – Pokud si toto někdo myslí tak mu není souzeno vytvářet systémy ani webové stránky (jen tak na okraj 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Taky. Viz již několik otázek z dnešního dne
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-ale-adminovi-blbne-poradna-nebo-se-pletu

Další odpovědi
zjentek

jo a odpovědi taky nejdou doplňovat tak bacha .)

huxa

spíše si myslím, že se admin snažil nějak předělat odpovědi, aby tolik nezatěžovali server a trošku se to pokazilo :) věřím tomu, že se už pracuje nebo alespoň brzy začne pracovat na nápravě.

Led_

Odpovědi.cz běží na sdíleném hostingu. (Huxa) firmy Active24.cz a Active24.sk, ktorá
vychádza z presvedčenia, že používateľ internetu tu nie je na to, aby riešil technické problémy, ale preto, aby v plnej miere využil možnosti, ktoré správne fungujúca internetová sieť ponúka.
Takže, čakajme, ako problém vyriešia. Nič iné nám aj tak neostáva

Zbynas

To mě připadá na myšlenku (jen tak z nudy) naprogramovat vlastní konkurenční server. U mě je jistota, že se na to nevy*eru :D Uvidíme, teď dodělávam e-shop :)

ACTIVE 24

Active24 je pouze registrátorem domény odpovedi.cz, ale nezajišťuje pro ni hostingové služby. IP adresa na kterou směřuje patří do rozsahu přiděleného společnosti SuperNetwork s.r.o., provozovatele http://www.su­perhosting.cz
Z naší strany s problémy této prezentace tedy nelze nic dělat. Chyby 50× jsou navíc většinou způsobeny na straně aplikace (vyčerpání systémových prostředků, zacyklení, atd.), nikoliv v nastavení nebo výpadku serveru. Oprava tedy bude pravděpodobně na tvůrci takové prezentace.
Jana

anonym

Zbynas: Opravdu chcete programovat server? Taky mě napadla myšlenka napsat vlastní kód pro Chipset ale pak mě opustila, já raději programuji webové stránky 🙂 Na hardware zas takový programátor nejsem :/

Sůwa

Schválně jsem zkusila doplnit jednu odpověď a objevilo se mi :
STRÁNKA NENALEZENA. Jak pohotové… 🙂

anonym

Huxa: Nepleť si prosím Server s Webhostingem – Dle NAME serverů je zřetelně vidět že Odpovědi.cz běží na sdíleném hostingu. Viz příkazový řádek (cmd) – http://img835­.imageshack.us/im­g835/3373/odpo­vedicz.png

Led_

ACTIVE 24 v Európe: Nadnárodná spoločnosť s ľudskou tvárou

ACTIVE 24 je popredný paneurópsky poskytovateľ hostingových služieb. Spoločnosť sa zameriava na malé a stredné podniky, ktorým ponúka kompletné a nákladovo efektívne riešenie pre internet, pričom kombinuje relevantné, dostupné a štandardizované produkty a výnimočne priateľský prístup.

ACTIVE 24 bola založená v roku 1998 v nórskom Osle ako ACTIVE ISP. Odvtedy prevzala firmu Carambole, Loopia a Millenicum vo Švédsku, Ladot v Holandsku, VI v Británii, Globe Internet, Internet Club a CP Online v Českej republike a Cybernetix v Poľsku, a tým si upevnila svoju pozíciu na trhu. Spoločnosť je taktiež virtuálne prítomná v Dánsku, Fínsku, Švajčiarsku, Francúzsku, Nemecku, Belgicku, Slovensku, Španielsku a v Rakúsku. Skupina ACTIVE 24 ponúka celú škálu svojich produktov na pätnástich národných trhoch Európy. Od 24. augusta 2006 je stopercentným vlastníkom skupiny Active 24 nórska spoločnosť Mamut ASA ( www.mamut.com ).
ACTIVE 24 dnes

Filozofia ACTIVE 24 je jednoduchá. Vychádza z presvedčenia, že používateľ internetu tu nie je na to, aby riešil technické problémy, ale preto, aby v plnej miere využil možnosti, ktoré správne fungujúca internetová sieť ponúka.
http://www.ac­tive24.sk/o-spolocnosti/o-spolocnosti-active-24/

anonym

A co s tím? 🙂

Led_

Ak máte na mysli výpis zo stránky Active24 je to informácia pre ostatných, o čom to vlastne píšete vo svojom príspevku:
„Odpovědi.cz běží na sdíleném hostingu. Viz příkazový řádek (cmd) – http://img835­.imageshack.us…“
Nie každý vie čítať, čo yam vlastne zvýrazňujete.

Apropo, prepáčte, omylom som dala do odpovede (Huxa) miesto (1564), ale opraviť v doplnení som to nemohla vzhľadom na poruchu v programe.Ešte raz, prepáčte.

briketka10

1564,
A co s tím? 🙂
mám nápad ..
zavřeme NB, PC,Tablety,mobily apod.
a půjdeme dělat něco užitečnějšího

anonym

Až na to že nejsem 1564 ale l564 jen drobnost 🙂

huxa

Omlouvám se za nepřesnost, v tomto případě tedy aby nezatěžoval tolik webhosting a jel web rychleji, neznám ovšem aplikace, které má majitel tam vložené, takže je to jen domněnka. Rozhodně by se sem majitel také mohl vyjádřit.