Avatar uživatele
Bronzový

Taky Vám zde věčně něco nefunguje?

Již po nefunkční PM - Soukromé poště přichází na řadu odpovědi.

Když chci odpovědět co na mě vyskočí? Error 500 - Chyba serveru. Co jsem se dočetl tak pro jistotu Bolákovvy nejde doplnit odpověď. Občas tu blbne i paleček.

Myslím si že administrátor pokud Odpovědi.cz nedal naprogramovat nějaké firmě což si myslím tak by se měl toho chopit než to přestane fungovat a lidi mu zde přestanou chodit a ani z té reklamy nebude mít peníze.

On si každý totiž myslí že když si vyrobí web tak je to bezúdržbové a systém pak jede sám. - Pokud si toto někdo myslí tak mu není souzeno vytvářet systémy ani webové stránky (jen tak na okraj :-))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Taky. Viz již několik otázek z dnešního dne
http://www.odpovedi.cz/…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

jo a odpovědi taky nejdou doplňovat tak bacha .)


Avatar uživatele
Stříbrný

spíše si myslím, že se admin snažil nějak předělat odpovědi, aby tolik nezatěžovali server a trošku se to pokazilo :) věřím tomu, že se už pracuje nebo alespoň brzy začne pracovat na nápravě.


Avatar uživatele
Pokročilý

Odpovědi.cz běží na sdíleném hostingu. (Huxa) firmy Active24.cz a Active24.sk, ktorá
vychádza z presvedčenia, že používateľ internetu tu nie je na to, aby riešil technické problémy, ale preto, aby v plnej miere využil možnosti, ktoré správne fungujúca internetová sieť ponúka.
Takže, čakajme, ako problém vyriešia. Nič iné nám aj tak neostáva


Avatar uživatele
Bronzový

To mě připadá na myšlenku (jen tak z nudy) naprogramovat vlastní konkurenční server. U mě je jistota, že se na to nevy*eru :D Uvidíme, teď dodělávam e-shop :)


Avatar uživatele
Registrovaný

Active24 je pouze registrátorem domény odpovedi.cz, ale nezajišťuje pro ni hostingové služby. IP adresa na kterou směřuje patří do rozsahu přiděleného společnosti SuperNetwork s.r.o., provozovatele http://www.superhosting.cz
Z naší strany s problémy této prezentace tedy nelze nic dělat. Chyby 50x jsou navíc většinou způsobeny na straně aplikace (vyčerpání systémových prostředků, zacyklení, atd.), nikoliv v nastavení nebo výpadku serveru. Oprava tedy bude pravděpodobně na tvůrci takové prezentace.
Jana

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

l564

Zbynas: Opravdu chcete programovat server? Taky mě napadla myšlenka napsat vlastní kód pro Chipset ale pak mě opustila, já raději programuji webové stránky :-) Na hardware zas takový programátor nejsem :/

Avatar uživatele
Zlatý

Sůwa

Schválně jsem zkusila doplnit jednu odpověď a objevilo se mi :
STRÁNKA NENALEZENA. Jak pohotové... :-)

Avatar uživatele
Bronzový

l564

Huxa: Nepleť si prosím Server s Webhostingem - Dle NAME serverů je zřetelně vidět že Odpovědi.cz běží na sdíleném hostingu. Viz příkazový řádek (cmd) - http://img835.imageshack.us/…

Avatar uživatele
Pokročilý

Led_

ACTIVE 24 v Európe: Nadnárodná spoločnosť s ľudskou tvárou

ACTIVE 24 je popredný paneurópsky poskytovateľ hostingových služieb. Spoločnosť sa zameriava na malé a stredné podniky, ktorým ponúka kompletné a nákladovo efektívne riešenie pre internet, pričom kombinuje relevantné, dostupné a štandardizované produkty a výnimočne priateľský prístup.

ACTIVE 24 bola založená v roku 1998 v nórskom Osle ako ACTIVE ISP. Odvtedy prevzala firmu Carambole, Loopia a Millenicum vo Švédsku, Ladot v Holandsku, VI v Británii, Globe Internet, Internet Club a CP Online v Českej republike a Cybernetix v Poľsku, a tým si upevnila svoju pozíciu na trhu. Spoločnosť je taktiež virtuálne prítomná v Dánsku, Fínsku, Švajčiarsku, Francúzsku, Nemecku, Belgicku, Slovensku, Španielsku a v Rakúsku. Skupina ACTIVE 24 ponúka celú škálu svojich produktov na pätnástich národných trhoch Európy. Od 24. augusta 2006 je stopercentným vlastníkom skupiny Active 24 nórska spoločnosť Mamut ASA ( www.mamut.com ).
ACTIVE 24 dnes

Filozofia ACTIVE 24 je jednoduchá. Vychádza z presvedčenia, že používateľ internetu tu nie je na to, aby riešil technické problémy, ale preto, aby v plnej miere využil možnosti, ktoré správne fungujúca internetová sieť ponúka.
http://www.active24.sk/…

Avatar uživatele
Bronzový

l564

A co s tím? :-)

Avatar uživatele
Pokročilý

Led_

Ak máte na mysli výpis zo stránky Active24 je to informácia pre ostatných, o čom to vlastne píšete vo svojom príspevku:
"Odpovědi.cz běží na sdíleném hostingu. Viz příkazový řádek (cmd) - http://img835.imageshack.us…"
Nie každý vie čítať, čo yam vlastne zvýrazňujete.

Apropo, prepáčte, omylom som dala do odpovede (Huxa) miesto (1564), ale opraviť v doplnení som to nemohla vzhľadom na poruchu v programe.Ešte raz, prepáčte.

Avatar uživatele
Zlatý

briketka10

1564,
A co s tím? :-)
mám nápad ..
zavřeme NB, PC,Tablety,mobily apod.
a půjdeme dělat něco užitečnějšího

Avatar uživatele
Bronzový

l564

Až na to že nejsem 1564 ale l564 jen drobnost :-)

Avatar uživatele
Stříbrný

huxa

Omlouvám se za nepřesnost, v tomto případě tedy aby nezatěžoval tolik webhosting a jel web rychleji, neznám ovšem aplikace, které má majitel tam vložené, takže je to jen domněnka. Rozhodně by se sem majitel také mohl vyjádřit.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1061
Zlatý Hlada 971
Zlatý ge0rge 951
Zlatý gecco 905
Zlatý led 884
Zlatý www 829
Zlatý badisko 818
Stříbrný cochee 684

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.