Jiří Bohumil

Jak odpovědět na otázku v soukromé poště?

Jak odpovědět na otázku v soukromé poště, když při kliknutí na odpovědět se uvede u kontaktu nápis „Uživatelovy otázky a odpovědi jsou privátní“, a na zaslanou zprávu tedy není možné odpovědět? Abych konkrétně upřesnil, týká se uživatele „kefud“. 🙂

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nijak… Uživatel, který ti píše (a očekává odpověď), by si měl uvědomit, že mu zpátky přes interní poštu neodepíšeš, když to má tak nastavené a má privátní účet. Od toho je to privátní účet, uživatelova aktivita je pro ostatní ne jeho profile nedostupná, nejdou ani posílat zprávy, člověk si to sám volí v nastavení (automaticky při registraci je myslím účet „otevřený“).
Jeho chyba.

Jiří Bohumil

Disraeli – já si to myslel, ale nebyl jsem si jiytý. A i proto jsem zde uvedl i jeho konkrétní přezdívku. Aby si to případně, pokud chce mou dopověď a radu, vyřešil třeba zasláním e-mailové adresy. Ale jak říkáš, pokud si to zde nepřečte, jeho problém. 😉

kefud

Adresu jsem uvedl: dufek.st@centrum.cz