Taky už jste ho někdy utopili?

http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspx?ar­ticle=1100535

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Naštěstí ne a v práci ho raději nosím v náprsní kapse a navíc na šňůrce na krku. Občas se stane, že vypadne, ale šňůrka spolehlivě zachytí.

Další odpovědi
dagry

Mně teda ne, ale mému synáčkovi už dokonce 3×. Poprvé mu spadl do vany, jednou řádně promokl a mobil s ním a nedávno mobil utopil v divoké řece, když zachraňoval našeho psa. Ale tentokrát to mobil přežil, zatím „klouček“ funguje. Zázrak.

iceT

Utopit nikdy,jednou jsem mobilem krisla o zed,jednou o chodnik,chudaci to neprezili.

led

Pri utopení elektroniky mi väčšinou zarezonuje veta „do roka a do dne“. To znamená do roka „umrie“, musím kúpiť novú.
Funguje to nielen u mobiloch ale i počítač, ktorý sa podarilo naozaj utopiť „prežil“ ešte ten jeden rok.

panenka

Zatím ne buráku svůj mobil mívám položený vždy v kuchyni na baru a když někám jdu tak v kabelce v pouzdře

quentos

ne, mám na to totiž lidi – podařilo se to ségře

kapka

Mně se jednou povedlo odložit si mobil do hrnku s čajem, ale přežil to.
Odborník na likvidaci mobilů je u nás manžel. Jednou mu vypadl z kapsy a vzápětí si ho přejel autem. Jindy mu z kapsy u bundy naopak nevypadl, ale jak mu rozepnutá bunda vlála, tak si kapsu i s mobilem přibouchl do dveří auta. A bylo po nich, samozřejmě.

Michal

Ano,spadl jsem na rybách do vody i s mobilem v kapse.Teď si mobil z kapsy vyndavám.