Taky nesnášíte ty výlevy jako je waw,wau ,lol a podobně?

Dík za kecy.....
Doplňuji:
A to nepovídají jen děti,ale i dospělí,to je přímo odpor,
jako příklad uvádím slovo "mno!,to je taky dnešní mluva,vždy si vzpomenu na ministerstvo národní obrany.
Jak se ta čeština dá hezky zprasit.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, také to nesnáším,ale co naděláme.Mládež se snaží být světová.
Ale zrovna tak nesnáším když se za každým slovem říká VOLE nebo KURVA.

Další odpovědi
briketka10

Slova, jako waw a wau, když je někdo vysloví mi jsou přímo
protivná i taková, jako : a ták, za každým slovem víš, „v..e“
v podstatě, a ják těch slov je víc nevzpomenu si na všechny
lol mi nevadí a pá používám při psaní s přáteli, tak proto :))

Psychotic

Jó, jó, ta dnešní mládež, za mýho mládí se mluvilo jinak, ba ba.

To za nás se šprechtilo safra porte česky a né imr vére tyhlety anglický koniny, nemaj ty mladý dneska ani ánung jak se mluví česky, měli by je na vojnu naverbovat a tam by z nich oficíři ty cizí výrazy vymlátili a fertig!

anonym

Je mi to fuck 🙂

ReHu

Waw mě ani tak nevadí, jako pá pa pá pá

anonym

mno lool'd xd