Salvaje

Taky nesnášíte, když celý den máte v hlavě nějakou písničku a ne a ne se jí zbavit?

Já dneska od rána:
„Svítí, svítí slunce nad hlavou, nad hlavou. Svítí, až háj se zelená“
😁

A teď dobrou noc 😁

Nejlepší odpověď
ten který je

Každý den slyším nějaké písničky v mé hlavě,někdy skoro celá alba.Nepotřebuji ani nějaký kapesní mp3 přehrávač.:-D

Další odpovědi
Elk

Taky se mi to stává, ale nějak mi to nevadí.

hanny 2

Jasně,když je to nějaká pitomina a stejně si ji pořád musím v duchu zpívat.Expert je na to můj manžel,ten si vždycky vybere takovou,kterou úplně nesnáším a zpívá si ji nahlas hodně dlouho.

Jikra

Mě budí rádio a je zajimavé že prvni písničku kterou slyším když se proberu si většinou broukám celý den a vůbec mi to nevadí.

tom004

Mně to nevadí,ale nechápu,kde se vezme,když jsem radio ještě nepustil.A naprosto nechápu,když to rádio pustím,a tu píseň někdy hrají.

Terryle

Podle toho, jaká to je. Poslední dobou mám kliku, že mi „hrajou“ hodně dobrý věci, takže mi to plně vyhovuje :o)
Ale když je to něco vlezlýho, tak mám osvědčenej způsob, jak se toho zbavit – párkrát si to zahrát na kytaru a zazpívat. A je od ní pokoj. Ale takový hrůzy typu vlezlosti bratří Ebenů se hrát a zpívat ani nedají… ne, na ty ani nemyslet. Uá! :o)

Nikkol

Já to mám ráda, dokonce si jí pak i zpívám. tralala 🙂