Melanie.Mell

Taky milujete Sashu Mitchella (Codyho) z „Kroku za Krokem“ tak jako já?

<3333

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, je fajn. Hned ze mně opadávají všechny koplexy méněcennosti.

Další odpovědi
ivzez

Ne, nemiluji žádného herce.
(Co znamená milovat?)

cochee

bez komentáře…
https://www.ex­tra.cz/z-vaseho-milacka-codyho-ze-serialu-krok-za-krokem-se-stala-steroidova-mlaticka-kterou-nepoznate-nebo-jo?utm_source=FB_ka­mil&utm_medium=PPC&ut­m_campaign=fb_ka­mil_mc

quentos

Ne. Neznám.

Edison

Proč bych měl milovat herce? Já jsem na ženský a herečky taky nemiluju… Občas mi je sympatická postava… ale pro herci…

aliendrone

Tyo – to dávali někdy v devadesátých letech, ne? Už moc nepamatuji, ale z principu NE, chápeš? Tak to u normálnějších (bohužel si netroufám u sebe použít výslovně termín „NORMÁLNÍCH“) chlapů chodí, u dronů je to ještě složitější. ;) :D :D