Taky máte občas pocit, že nedokážete vymyslet otázku pro tento web?

Nejlepší odpověď
Malvína

Nemám. Nechodím sem se záměrem vymýšlet dotazy, hlavně odpovídat. Když mě nějaká otázka spontánně napadne, tak ji položím. Nežiji pro tento web, takže není mou každodenní naplní sedět za písmenky a vymýšlet.

Další odpovědi
Kepler

Já to neřeším, proč dávat otázky za každou cenu? Když mě to napadne, přijde to samo. Někdy mám s něčím problém nebo mě něco napadne, když si někdy něco přečtu.

Arne1

Není povinnost vymýšlet otázky, ptej se až když něco skutečně potřebuješ. Otázky pro otázky jsou známkou že nemáš nic rozumného na práci. Já osobně spoustu takových pseudootázek úplně ignoruju.

Reganois

Ne, nejsem tu od toho, abych zde vymýšlel otázky. Ptám se, když mě něco zajímá.

Emefej

Nemám žádný problém s vymýšlením otázek. Hrnu je sem tempem 2 otázky ročně.

paul1

To ani ne, ale stává se mi, že mi napadne téma na otázku, např. ráno, když se probudím, nebo při nějaké činnosti přes den a pokud si nápad hned nezapíšu, tak potom marně vzpomínám, o čem to asi mohlo být. Většinou marně 😁 .

cochee

Víš, jak se to říká, ne? Mlčeti zlato…

xiperio

Nevymýšlím nic násilně. Když mne něco napadne, tak pak napíšu.

elkon

Násilné vymýšlení otázky je padlé na hlavu. podle toho zde ty otázky vypadají. Někdy jsou jak z Bohnic.

nyjono

Ne.
Nemám potřebu otázky vymýšlet.
Ptám se na to, co mě zajímá nebo co potřebuju vědět.

Dochy

Ne. Otázku pokládám jen když chci znát odpověď. Nepokládám ji jen proto, abych splnil limit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.