Kelt

Taky jste uneseni z královské svatby?

No mně je to jedno, já mám po operaci a jsem ten poslední, ale všichni mluví jen o Harrym a Meghan. A jak vy?

Nejlepší odpověď
Drap

Nijak. V mém okolí o tom nikdo nemluví a kolem ještě dnes žádná svatba nešla. Mám na starosti důležitější věci, než jsou drby z okolí královské rodiny.

Další odpovědi
da ny

„…ale všichni mluví jen o Harrym a Meghan. A jak vy?“

Budu upřímná, neznám takové lidi… a dnes jsem je mezi desítkami lidí ve městě, ani v obchodě nepotkala. Všichni žili jinými „starostmi“ a radostmi. 😁
https://www.spor­tisimo.cz/beha­me/bezecke-zavody/bezecke-zavody-2018/pulmaraton-karlovy-vary/
https://www.kar­lovyvary.cz/cs/mat­toni-12maraton-karlovy-vary-2018

Všichni se zde, v tom davu bavili jinak a někteří .odpoledne poběží…
Nikdo mne (už) neunesl. O královském páru se nikdo nezmínil…
Svatby moc nemusím, je to(zvláště v dnešní době) samé kino, představení a dívadlo :)
Pokud se sejde rodina a fajn lidičky bývá to příjemné a milé (se svatbou nebo bez ní), to je pravda..
Až se bude ženit český princ, asi si sednu i k TV 😉

zjentek

Já nevim proč slabej jedinec VŽDYCKY POTŘEBUJE oslavovat někoho, kdo ho později povede za ručičku!

marci1

Lidé milují pohádky. A jak taková pohádka o králích, princích a princeznách asi dopadne? Přece svatbou. Lidé jsou dojati, obdivují šaty nevěsty, sošnou postavu ženicha. Angličané jsou na „svou“ královskou rodinu hrdi. Vždy je přece lepší zažít dojemnou svatbu, než něco nepříjemného. A v dnešních dobách zvýšené možnosti terorizmu je svatba jakousi „náplastí“ na rány. 🙂
Určitě se mrknu na šaty nevěsty!

Smackdown

Proč bych byl ztoho v úžasu, když stějně nebude chleba levnější ???

Rokio

Hlavní je, aby se jim nenarodil černoch.

Přece anglický princ nebude černý a král už vůbec ne. To by byla pohroma!

ivzez

Kdyby Vám to bylo jedno, neptal byste se nás.

A kdyby ta svatba „byla ukradená“ mně,
neodpověděla bych Vám.

Pravda je taková, že Vás zajímá,
a mne štve, že se jí dnes nedá nikde vyhnout.

anonym

Ne nesledoval jsem ji. Nemyslím si, že by svatba dvou lidí které osobně neznám, byla má starost. Ale věřím, že to byla pro dotyčné příjemná chvíle. Taky pro koho by nebyla.

zjentek

;p