Boy 13

Taky jste měli za dobu nošení roušek pocit na omdlení?

mně se osobně stalo, že jsem roku 2020 v září seděl 6 hodin ve škole a najednou mě polil studený pot a najednou mně začalo před očima jiskřit a hučet v uších, co vy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano

Ano, tohle pociťuji DOST často. Ovšem žádnou souvislost s rouškami (nošením) v tom nevidím, příčiny jsou zpravidla někde jinde, přesněji u LIDÍ. ;) :D :D

Další odpovědi
seraphico

Ne

Drap

Ne

.....

zjentek

Jiné

Počkat, co ten minulý čas? Tento roztomilý obyčej snad nějak padl?

led

Jiné

Ono je dobré po určitej dobe použité rúško vymeniť za nové, čisté.
Najlepšie najneskôr po 4 hodinách, vtedy rúška už strácajú svoju účinnosť. Doporučujem si vyhľadať v slovníku slová Hygiena a Dýchanie.

michalds

Jiné

Gus_Fring

Ne

Já s tím nikdy problém neměl, ale chápu, že někteří lidé mohou s rouškou špatně dýchat. Taky asi záleží na kvalitě roušky.

gumiczud

Ne

paul1

Jiné

Na omdlení zatím ne, ale moc dobře mi to nedělá.

metro

Ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PepasAvalonu

Nikdy.