zvonisek

Taky je u vás taková bouřka? Bojíte se bouře?

Já docela ano. Tady je hrozná bouřka. Strašné prší. Je to hrůza, snad preziju noc.

Nejlepší odpověď
Rokio

Pokud jsem doma, tak se bouřek nebojím. My sice hromosvod, vynález Prokopa Diviše, nemáme, ale mají ho sousedé.

Jestliže jsem ale někde v lese, nebo daleko od domova a začne bouřka, tak mám trochu strach.

Další odpovědi
Pandoholička

Já upřímně bouřku a déšť miluju. Dobře se mi pak spí. :D

mosoj

Juknul jsem na radar a bouřky jsou na severu jižních Čech a východní Moravě.

Takže nebojím.

da ny

Strach bych měla jen z ozbrojené bouře 🙂.
Žádná bouřka u nás není.
Malé se přehnaly kolem před 3 dny.
Zapršelo, ale vůbec to není znát. Dnes spadlo jen pár kapek, nebylo to ani na spláchnutí prachu.

Lukes888

Zatím u nás Bouřka není. A ne nebojím se bouře, už od svých 12-ti let.
Bouři v pohodě přežiješ. ;) :D

dubraro

Taky byla. Nebojím. Seděl jsem v hospodě a čekal až to přejde.