Avatar uživatele
Zlatý

Také vás tak s...štve ten Alzák, který schovává odpovědi i s dotazy?

Zkusil jsem to na různých platformách a u mně je to tedy všude stejné. To nikomu dalšímu nevadí? A pokud se pamatuju tak to není první problematická reklama od Alzy :-(
(obrázek: Vlastní screenshot)

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Koho by to nes...štvalo. Reklamy jsou čím dál agresivnější, proto jsem si nainstaloval Adblock. Tak teď štvu já je a furt naříkají ať neblokuju jejich reklamy. Tůůůdle nůůůdle!

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Blokuji reklamy a vyskakovací okna a mám klid.


Avatar uživatele
Zlatý

Ano, také mi to vadí. Velice často musím záložku několikrát zavřít, než se podaří otázku otevřít. Nevím, kde je problém. Měli by to řešit majitelé odpovědí. Je v jejich zájmu, aby se stránky používaly. Když nebudou fungovat spolehlivě, příjdou o příjmy z ostatních reklam.


Avatar uživatele
Bronzový

Také mne to štve, ale reklamy odblokovat neumím. Poradí někdo? Díky předem


Avatar uživatele
Stříbrný

Ne, používám originální Adblock (tedy ten SPRÁVNÝ). ;) :D

Chápu některé weby, že z reklamy žijí. No a CO JE MI DO TOHO? Mně zajímá POUZE samotný nejkrásnější, nejúžasnější a nejskvělejší JÁ, tudíž když si hoši SAMI mezi sebou neudělají ordnung, abych nebyl zavalen megatunami někdy dokonce záškodnické reklamy, která často doslova znemožňuje rozumné shlédnutí webu, je to JEJICH problém. To, že si vybrali špatný obchodní model mne NEZAJÍMÁ! Logika, že JÁ bych se měl kvůli tomu nějak omezovat a házet si písek do ložisek může vzejít jen od opravdu "vydařených nemozkoproduktů" pravdoláskařského systému.

Jestli chtějí poskytovat placený obsah (poskytovat KVALITNÍ produkt), OK. Když bude stát za to, ZAPLATÍM. A že to FUNGUJE stačí ověřit třeba na projektech jako je "D-test". Problém je, že tihle hoši téměř VŽDY poskytují zpravidla bezcenný sajrajt, ať věcně-obsahový, manipulativní, podprahově reklamní atd. Kromě lakomosti je to druhý zásadní důvod, proč by nikdo o jejich stránky NEZAVADIL, pokud by byly placené. A za něco takového mají ambice (spíš DRZOST) chtít vydělávat?

Jestli se jim blokování reklam nelíbí, ať to dělají jako D-test a je vyřešeno, JÁ přeci kvůli jejich zoufalé neschopnosti si nebudu dávat nohu za krk, none? A když nebudou dost dobří, aby uspěli s takovým modelem (jako D-test), poprávu musí zmizet v propadlišti dějin, protože TAKHLE by měl fungovat kapitalismus (konkurence). Ne nějaké vynucování, nařizování, zakazování, dotování, škemrání apod. zhovadilé praktiky, ale prosté "Kdo je LEPŠÍ - VYHRAVÁ!".

Zkrátka - jestli chtějí publikovat a nedokáží vydělávat, tak ať 1) publikují ZDARMA nebo 2) NEPUBLIKUJÍ. Je sice moc hezké, že někdo napíše návod "Jak si zavázat tkaničky", ale to ještě neznamená, že jde o bůhvíco, aby mi stálo zato si platit předplatné/vlezné a to, že si ONI myslí něco jiného (nejspíš že jejich výplody jsou "druhá Bible" či co) na tom NIC NEMĚNÍ! ;) :D :D

Dochy, paul1 >>> https://getadblock.com/
Tento doplněk vyřeší 90% reklam, na zdejším webu 100%! Podporuje všechny hlavní pohlížeče (MSIE je už pochopitelně odpískaný).


Avatar uživatele
Zlatý

... ne ... nevím o čem je řeč ...


Avatar uživatele
Bronzový

Už na tom pracujeme, děkujeme za upozornění.

Odpovědi.cz


Avatar uživatele
Zlatý

Co je to za prohlížeč ? Vypadá to dokonce jako Interenet Explorer ( viz https://www.zive.cz/… :-) ) Možná je na vině spíš ten, zkuste totéž ve Firefoxu nebo Chrome ...

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Stříbrný

aliendrone

Dochy, paul1>>> Instalace toho doplňku je VERY easy, obsluha snad ani nepotřebuje návod, prostě vybereš prvek k blokování (pokud není už defaultně blokován, jako u notoricky užívaných webů jako Youtube apod.) a je to. Doporučuje 10 z 10 Aliendronů! ;) :D

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Před 3 dny podobná oteázka.

"Proč je na "Odpovědích" tak otravná reklama?"

https://www.odpovedi.cz/…

Avatar uživatele
Zlatý

Dochy

Před 3 dny jsem tu nejspíš nebyl. A před 3 dny to možná byla jiná reklama (není specifikováno). Bohužel se nezdá že by tento šlendrián někoho zodpovědného zajímal což mně mrzí. Přesto doufám, že někoho k alespoň nějaké bannerové sebereflexi doženu a že s tím něco udělá. Než jsem dotaz zveřejnil, napsal jsem info jak na odpovedi tak na alzu. Z Odpovědí jsem zatím žádnou odpověď nedostal, z Alzy jsem dostal odpověď, že si to mají vyřešit Odpovědi ;-) Od obou tohle považuji za faux pas.

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Já už hodně dlouho blokuji reklamu. Ale nedávno jsem omylem blokovač vypnula, byl to děs.

Mám jako rezervu IE, tam blokátsor nemám, ale chodím tam málo.

Avatar uživatele
Zlatý

Mc Merkurion

... v chrome stačí otevřít odkaz v anonymním okně (někdo to tu kdysi radil) a jede to bez jakýchkoliv blokátorů >>> někdy holt člověk potřebuje něco s reklamou a je zbytečný je všechny vypínat třebas kvůli jednomu videu ...

Avatar uživatele
Zlatý

ge0rge

Hledal bych chybu v MSIE, přeci jen je to po technické stránce ten nejzaostalejší prohlížeč po kterém dnes může uživatel sáhnout. Navíc s klesajícím podílem MSIE pod zanedbatelnou hladinu mnozí vývojáři přestávají pro chyby MSIE psát opravné "hacky" což může vést k podobně rozhozenému formátování.

Avatar uživatele
Zlatý

Dochy

"zkusil jsem na různých platformách" konkrétně PC Chrome a IE, mobil Chrome a Google (nevím nakolik je Google prohlížeč odlišný od Chromu, ale mám jej jako extra aplikaci s trochu jiným rozhraním)

Avatar uživatele
Zlatý

Dochy

mimochodem... IE rozhodně není můj miláček a spouštím jej jen a pouze pokud potřebuji ověřit zda nějaký problém je "na mém přijímači" či někde jinde...

Avatar uživatele
Zlatý

ge0rge

na ověřování chyb se hodí spíš dvojice Firefox + Chrome a protože mají oba naprosto odlišná jádra a současně v obou případech jde o vyspělé prohlížeče. U IE lze už dnes očekávat problémy automaticky. Na každý pád, řešením je blokace reklam nebo odtučňující redesign odpovedi.cz tímto doplňkem http://bit.do/… , pak už se s tím nesetkáte. Pohodlné, elegantní řešení ... redesign doplňek důsledně blokuje i případné škemrání o vypnutí adblocku.

Avatar uživatele
Zlatý

ge0rge

není to tak dávno co jsem ze svých projektů vyhodil celý balíček MSIE polifill a tím de fakto odebral oficiální podporu pro jakoukoliv verzi MSIE. Jistě jsem nebyl jediný kdo dal přednost rychlosti na moderních prohlížečích a menší datové náročnosti aplikace před podporou tohoto zastaralého přežitku.

 

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1199
Zlatý ge0rge 1155
Zlatý mosoj 1096
Zlatý Hlada 1018
Zlatý led 994
Zlatý gecco 904
Zlatý www 828
Zlatý badisko 817
Stříbrný cochee 724

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.