Avatar uživatele
suaeda

Proč je na „Odpovědích“ tak otravná reklama?

Normálně nepoužívám žádné nástroje k blokování reklam, protože provozovatelé serveru musí také vydělávat na provoz. A někdy, když mne reklama zaujme, tak na ni i kliknu. Bohužel, na tomto serveru po druhém či třetím kliknutí na cokoliv se mi celá stránka zakryje reklamním bannerem, který se hůře likviduje. Zatím jsem s touto násilnou reklamou nikde na internetu nesetkal.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Rokio před 1813 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mrkněte se na podobnou otázku.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/reklama-jede

Reklamu blokuji i jinde. Ale někdy se stane, když kliknu na stránku s vypnutou reklamou, buď se nedostanu dál,. nebo se objeví,. že reklama je zdrojem postředků z reklamy.

Takže zřejmě to je i tak na Odp., Ale nevím, co se objevuje., když mám zapnutý AdBlock.

Proč to takl je, jsou jen naše úvahy, ví jedině majitelé, proč zmiňovaný druh reklamy zvolili.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

Vcera se mi stalo totez, jak ja nenavidim H....... a A…
Dnes zatim klidek. Kdyby tak vedeli, ze cim vice opakovana reklama, tim vetsi odpor ve mne vzbuzuje.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Pokud reklama otravuje,zbývá použít AdBlock nebo to přetrpět.Horší než otravná reklama je zde jistý neůnavný fantom,který zakládá stále nové účty a chrlí nepřeberné množství otázek.Na to bohužel žádný AdBlock nefunguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Můžeš to vyřešit i tím, že si předplatíš nějakou zábavnější reklamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Žádnou reklamu nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

protože je distribuce reklamy jediným smyslem existence odpovedi.cz … ano občas i otravné, ale máte možnost ji pohodlně blokovat, takže v čem je problém?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

pokud vám reklama na odpovědích vadí, můžete ji velmi snadno eliminovat doplňkem www.douby.cz/od­povedi-redesign/

před 1810 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek