Avatar uživatele
anonym

Reklama JEDE 🙂…

hurá, zlatý důl odpovedi.cz, má první pracující horníky – reklamní banery 🙂

škoda jen že se zobrazují naprosto všem, bylo by fajn kdyby uživatelé kteří mají hodnocení vyšší než řekněme stříbrné, už měli od reklam pokoj – takový dáreček za přínos, co mylíte ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, anonym, BENYTA před 5060 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Není to tak dlouho,co jsme se tu o tom bavili,jaké je to fajn,že tu na nás nečíhaj…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Určitě nebudou admini vybírat,komu ano a komu ne,popravdě,pokud to nejsou blikající banery bijící do očí,zvykneme si,byla to otázka času,kdy přijdou…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Já jsem to už párkrát předvídal, že tady dají reklamu, až se stránka zavede. Ale takto brutální nástup jsem nečekal! Hnusná barevná obrovská reklama nahoře (která se ještě někdy animuje), další reklama ukryta u nejlepší odpovědi a další textovka pod sloupcem s kategoriemi? Není toho trochu moc najednou?

Reklamy to tu dost hyzdí a jen periférní pohled na stránky u mě vzbuzuje stres.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

bez řečí bych se vyrovnal s kontextovou reklamou – textovými odkazy, která je v úzkém bloku ihned pod každou otázkou … je to relevantní, nenarušuje to logiku stránky, – reklamy jsou často vybírány podle klíčových slov v otázce která je nad ní, takže to prostě sedí … dovedu si představit že vnodná kontextová reklama dokonce zodpoví položený dotaz a tedy se na ni i bude klikat.

Oproti tomu ten reklamní banner co je v samotném úvodu stránky hned pod vyhledávacím polem odpuzuje, ten jednoduše nesedí vůbec k ničemu. Jeho umístění prvoplánové, nedomyšlené, obtěžuje a narušuje rozvržení stránky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek