pusinka50

Také vám vadí při sledování filmů hlasitá hudba, která se opakuje po celý film např. v thrillerech pro zvýšení napětí?

Když si večer lehnu k TV, musím mít ovladač pořád u ruky nebo přímo v ruce ke ztlumení hlasité hudby, protože se bojím, že ruším sousedy skrz tenké stěny paneláku. Fakt mi to už hodně vadí, že vlastně nemám u filmu klid..
A co reklama, která je také mnohem hlasitější, než zvuk filmů?

Když budete chtít, můžete připsat, jestli bydlíte v bytě nebo ve vlastním domě, protože ve vlastním domě je jasné, že sousedům hlasité zvuky nevadí.:-)

Nejlepší odpověď
briketka10

ne, nevadí mi hlasitá hudba ani reklama a TV neztlumuji

hlasitá hudba mi nevadí, ale reklamy
ztlumuji, sousedy nemám, tak si mohu
i přes den pouštět hudbu nahlas, jak
se mi zlíbí na plný pecky, pokud ovšem
nespí můj kocourek 😁

Další odpovědi
mosoj

ano, vadí mi hlasitá hudba a reklama a ztlumuji pokaždé TV

Doplňuji:
Jo, technici jsou debilové a porušují zákon, protože zesilovat hudbu při reklamě je zakázané a navíc se to považuje za podvědomou reklamu, která zatím povolena nebyla.
Horší je to u filmů, kdy mluvené slovo je o mnoho slabší než doprovodná hudba.
Je zajímavé , že některé filmy jsou OK.

Lamalam

ano, vadí mi hlasitá hudba a reklama v TV, ale mám TV potichu, takže nemusím ztlumovat hlasitost

anonym

jiná odpověď

Doplňuji:
Kde je hudba hlasitá,tím pádem i hlas,zvuk mám puštěný normálně,jelikož nesleduju programy,kde jsou reklamy.
Sousedy ničím neruším,protože bydlím v domečku u lesa.

talka

ano, vadí mi hlasitá hudba a reklama a ztlumuji pokaždé TV

Doplňuji:
Když náhodou zdřímnu – po 22 hod. už na mne buší sousedé.

Adam R

ne, nevadí mi hlasitá hudba ani reklama a TV neztlumuji

jepik

ano, vadí mi hlasitá hudba a reklama a ztlumuji pokaždé TV

Doplňuji:
Mám ohled po 22 hod na sousedy. Přes den a večer, ale nesnižuji hlasitost.

iceT

jiná odpověď

Nevadí mi mi to,jelikož tv sice běží,ale pouštím si filmy na dvd(bez reklam),protože v televizi vetšinou není nic pořádného.

anonym

ano, vadí mi hlasitá hudba a reklama a ztlumuji pokaždé TV

Nevíteto?

ano, vadí mi hlasitá hudba a reklama a ztlumuji pokaždé TV

lota

ano, vadí mi hlasitá hudba a reklama a ztlumuji pokaždé TV

teda, kdybych TV sledovala.