Rokio

Také vám přijde, že počínání tohoto výtržníka a vandala, bylo naprosto nesmyslné?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/pardubi­ce/zpravy/auto­bus-mhd-opilec-vypadl-jizda-kladivko-okno-sklo-rozbil.A221116_092­143_pardubice-zpravy_skn
zdroj: idnes.cz

Nic tím ten člověk nezískal a hrozí mu odnětí svobody.

dovětek: Děkuji uživateli Mravenec za upozornění na chybu v obsahu mé otázky. Opraveno.

Odpovědi
Mravenec

Nesmyslné mi přijde mnoho věcí. To, že mezi námi žijí magoři, mě ničím neudivuje. Zřejmě se něčím rozlítil, pročež se zachoval, jak se zachoval.

Nikde nevidím, že rozbil okna, přičemž dostal nákazu. Čtu, že jeho krev byla infikovaná, mohl to být prostě HIV pozitivní muž.

Mravenec

Rokio, pohoda.