aliendrone

Také vám poslední 2 dny jde naprosto příšerně tato stránka?

Trvá mi cca 30 sekund, než se stránka načte, zaktualizuje, otevře otázka atd. Pingy na odpovědi.cz přitom mám dobré, průměr 15ms. Všechny jiné weby pracují naprosto v pohodě. Jak jste na tom vy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

ANO

Trvalo mně dlouho, než jsem přihlásila, poté jsem chtěla odpovědět na vaši otázku, nešla rozkliknout.

Nakonec se ozval Firefox, že závada není u mě, mám reklamovat u majitele stránek.

Další odpovědi
Kepler

ANO

Napadla nás stejná otázka…

led

Jiná odpověď

Zjavne admin čosi aktualizoval na stránke

quizzi

ANO

Anikitos

ANO

Možná je to už poslední hodinka pro Odpovědi.cz. :/ :'D

anonym

ANO

Bohužel, možné příčiny spadají v zásadě do dvou kategorií.

  1. Změna přiděleného výkonu virtuálního stroje (například omezení počtu cpu, velikosti ram, atd …) provozovatel možná chtěl ušetřit a tak omezil parametry virtuálního stroje na naprosté minimum.
  2. Druhá možnost je mnohem méně pravděpodobná, a předpokládá, že provozovatel udělal změnu v kódu stránek (to mi připadá jako zhola nemožné, za ty roky zde jsem nabyl dojmu že toho v sebemenší míře není schopen) a tato úprava způsobila zvýšení časové náročnosti na vykonání skriptu před zahájením zasílání dat prohlížeči … toto mi skuteřně připadá velmi nepravděpodobné.
  3. ostatní možnosti nezmiňuji protože jsou ještě méně pravděpodobné než ta druhá (např DDoS útok)