Stříbrný

Také vám poslední 2 dny jde naprosto příšerně tato stránka?

Trvá mi cca 30 sekund, než se stránka načte, zaktualizuje, otevře otázka atd. Pingy na odpovědi.cz přitom mám dobré, průměr 15ms. Všechny jiné weby pracují naprosto v pohodě. Jak jste na tom vy?

Hlasujte v anketě

Jiná odpověď 17% ANO 83% NE 0%

Nejlepší odpověď

Zlatý

ANO

Trvalo mně dlouho, než jsem přihlásila, poté jsem chtěla odpovědět na vaši otázku, nešla rozkliknout.

Nakonec se ozval Firefox, že závada není u mě, mám reklamovat u majitele stránek.

Další odpovědi:

Zlatý

ANO

Napadla nás stejná otázka...

Zlatý

Jiná odpověď

Zjavne admin čosi aktualizoval na stránke

Bronzový

ANO

Bronzový

ANO

Možná je to už poslední hodinka pro Odpovědi.cz. :/ :'D

Zlatý

ANO

Bohužel, možné příčiny spadají v zásadě do dvou kategorií.

1. Změna přiděleného výkonu virtuálního stroje (například omezení počtu cpu, velikosti ram, atd ...) provozovatel možná chtěl ušetřit a tak omezil parametry virtuálního stroje na naprosté minimum.

2. Druhá možnost je mnohem méně pravděpodobná, a předpokládá, že provozovatel udělal změnu v kódu stránek (to mi připadá jako zhola nemožné, za ty roky zde jsem nabyl dojmu že toho v sebemenší míře není schopen) a tato úprava způsobila zvýšení časové náročnosti na vykonání skriptu před zahájením zasílání dat prohlížeči ... toto mi skuteřně připadá velmi nepravděpodobné.

3. ostatní možnosti nezmiňuji protože jsou ještě méně pravděpodobné než ta druhá (např DDoS útok)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1199
Zlatý ge0rge 1157
Zlatý mosoj 1096
Zlatý Hlada 1020
Zlatý led 994
Zlatý gecco 904
Zlatý www 828
Zlatý badisko 817
Stříbrný cochee 724

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.