Avatar uživatele
aliendrone

Také vám poslední 2 dny jde naprosto příšerně tato stránka?

Trvá mi cca 30 sekund, než se stránka načte, zaktualizuje, otevře otázka atd. Pingy na odpovědi.cz přitom mám dobré, průměr 15ms. Všechny jiné weby pracují naprosto v pohodě. Jak jste na tom vy?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Anikitos, Henry1660 před 1759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

ANO

Trvalo mně dlouho, než jsem přihlásila, poté jsem chtěla odpovědět na vaši otázku, nešla rozkliknout.

Nakonec se ozval Firefox, že závada není u mě, mám reklamovat u majitele stránek.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

ANO

Napadla nás stejná otázka…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Jiná odpověď

Zjavne admin čosi aktualizoval na stránke

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quizzi

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

ANO

Možná je to už poslední hodinka pro Odpovědi.cz. :/ :'D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ANO

Bohužel, možné příčiny spadají v zásadě do dvou kategorií.

  1. Změna přiděleného výkonu virtuálního stroje (například omezení počtu cpu, velikosti ram, atd …) provozovatel možná chtěl ušetřit a tak omezil parametry virtuálního stroje na naprosté minimum.
  2. Druhá možnost je mnohem méně pravděpodobná, a předpokládá, že provozovatel udělal změnu v kódu stránek (to mi připadá jako zhola nemožné, za ty roky zde jsem nabyl dojmu že toho v sebemenší míře není schopen) a tato úprava způsobila zvýšení časové náročnosti na vykonání skriptu před zahájením zasílání dat prohlížeči … toto mi skuteřně připadá velmi nepravděpodobné.
  3. ostatní možnosti nezmiňuji protože jsou ještě méně pravděpodobné než ta druhá (např DDoS útok)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek