Rokio

Také si myslíte, že tento zločin není v pořádku a tato vražda je ohavná?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/liberec/zpra­vy/soud-moldavane-vrazda-narodnostni-konflikt-rozsudek.A211027_152­223_liberec-zpravy_jape
zdroj: idnes.cz

Podle mě to hlavně není OK, protože Rus je podle mě významnější než Moldavan. Kdyby Rus zabil Moldavana, tak by mi to tak hrozné nepřišlo, ale obráceně je to super odporné.

Nejlepší odpověď
Drap

Žádný zločin neni v pořádku a každá vražda je ohavná.

Další odpovědi
Dochy

Je mi to odporné jako vražda. Je mi fuk kdo z nich byl Rus a kdo Moldavan.