hapiky

Také se vám stává, že když jde něco lehce, často to musíte z nějakého důvodu dělat znovu?

Odpovědi
zjentek

Sbíráš konkrétní doznání (osudy) konkrétních osob? (; …Tak dobře:

Ne, nikdy se mně nic podobnýho nestává a NIC mně NEJDE LEHCE. Zato se mně stává, že musím ČASTO z nějakýho důvodu dělat znovu „NĚCO“ po druhých, kterým to šlo vcelku lehce. Není to model zrovna „easy života“, o kterém bych snil, jenže Bůh to zřejmě nastavil každýmu jinak. Je to realita a mně nezbejvá, než druhým tiše závidět. (;(;(;

Chceš to konkrétněji? OK, já si i nový tágo přebrousím, přeleštím a přelakuji na speciálních mašinách, než jdu poprvý na kulečník. Po turnaji se pak většinou stává, že hru nemusím z nějakýho důvodu opakovat, no a zde si dosaď to svý- dělat znovu. (; Fakt, že tě v hospodě nenáviděj, protože sobecky NIKDY NEDÁŠ jakoukoli šanci turnaj vyhrát kohokoli jinýho, je druhá strana mince, kterou z penízku jaksi odstranit nelze, žejo. Čili v životě se zřejmě vyplácí dělat věci průměrně a donekonečna znovu a znovu, pokud se ptáš, co si počít. Vidíme to po celém světě a aby námi volení zástupci vyšli vstříc úplně všem (třeba od Boha méně nadaným), nikdy se to nezmění, protože jinak by muselo NUTNĚ následovat něco jako genocida, a to ROZHODNĚ nechceme! A nepíši zde o postižených, kteří situaci na zemi nevnímají… Mluvím o postižených, kteří PŘESNĚ TODLE (dnešní podoba lidstva, kdy po cestě k ní některý věci Z NĚJAKÝHO DŮVODU NEUDĚLÁME ZNOVA) vnímají VELMI JASNĚ! Tak vstříc světlým zítřkům! (;

Kepler

Ano, stává se mi to, když si pořádně nepromyslím postup a práci odfláknu. Jak se říká: dvakrát měř a jednou řež. Na některé lidi to ale neplatí, stačí si někoho jednou změřit a pak hned seřezat. Kdysi jsem si dokonce holky ani moc neměřil a rovnou je přeříznul.