chudst

Nemyslite si, ze uz to stacilo?

Miroslavst a par dalsich: nevim, cim se admini zrovna ted tolik zprotivili, ale netusim, proc to musite zprotivit i vy ostatnim – nejen adminum, ale hlavne normalnim uzivatelum. Vase odpovedi i otazky ted davam k navrhu na smazani ja. Jsou hodne zabavy skolaku, ne dospeleho cloveka. Vim, ze jste tu byl drive nez ja, nemam tedy zase tak moc co do toho mluvit, ale myslim si, ze to trosku prehanite.

Zachazi to az tak daleko, ze zde zakladam tuto „informativni otazku“. (Je mi jedno, zda-li to administratori smazou, timto jim davam klidne verejny souhlas, uznaji-li to za vhodne; pro me je dulezite, abyste se nad tim zamyslel. Proc zneprijemnujete zivot i ostatnim, kteri nemaji nic spolecneho s tim, co vam administratori udajne provedli?)
Doplňuji:
Kerberus: Napsala jste Miroslavstovi. Neprozretelne jste se mu zminila, ze se chysta sraz. Tecka. Jedine, nad cim teoreticky muzete nest vinu je, ze jste neuvazila, ze je to Miroslavst. Ale za jeho skutky rozhodne odpovedna nejste a za moji osobu rikam, ze se rozhodne neni treba omlouvat. Nebylo nutne se ani priznavat a presto jste to udelala – diky za to, chtelo to trosku odvahy.

Vcera tu holt bylo pulhodinove vecerni vzruseni v zapornem slova smyslu. Skoncilo to rychlym administratorskym zasahem, neni proto vubec duvod se k tomu nejak vracet. „Informativni otazku“ uzaviram, at zapadne. Neni potreba to jiz znovu vytahovat. Hodnotim vasi odpoved jako nejlepsi, ale jen z duvodu, abych uzavrel otazku; ostatnich odpovedi si cenim stejne jako vasi. Neni si myslim duvod to vice rozmazavat, radeji na to vsichni zapomenme a uz to nevytahujme.

Nejlepší odpověď
Terryle

Tentokrát fakt souhlas. Víte, že jsem pro každou ptákovinu a že si taky občas zaprovokuju… ale nic se nemá přehánět. Nehledě na to, že takhle lacinej způsob provokování a otravování je podle mě hluboce pod Mírovu úroveň… ;o)

Chudste, jen abys teď neupadl v podezření, že jsi admin… ;o)

Další odpovědi
Andělé

Také nevím,co se stalo,ale když jsem četla,co psal Miroslavst,tak jsem si říkala,že ten člověk je snad nalitej…dost pod úroven..
Chudst-jsem ráda,že je tu s námi inteligentní člověk jako jste Vy,pěkně a rozumně jste to napsal…
Už bude klid,mrkla jsem na něj a jeho účet byl deaktivován…
Tak dobrou noc všem a ráno zase bude fajn..:-)

annas

Miroslavstvova reakce mě opravdu šokovala, nepředpokládla jsem se, že ho moje neprozřetelná zmínka o připravovaném setkání tolik popudí, že začne jako blázen útočit na adminy. Dospělý muž, který se nechal vyprovokovat stejně jako v minulosti. Neoprávněně. Tentokrát však opravdu nešlo o veřejnou prezentaci na rozdíl od jeho tehdejší. výzvy. Nechápu…

Pamětnící zřejmě tuší, o co jde. Vy noví buďte rádi, že jste neprožili to, co uživatelka Annas, která spolu s dalšími stála v opozici proti Miroslavstvovi.
Neoprávněné a nepodložené útoky a urážky nejen Miroslavovy, ale i těch uživatelů, kteří nechodili na Odpovědi pravidelně, proto neznali okolnosti, ji donutily odejít. Admini potvrdili neoprávněnost útoků včetně toho, že Miroslavstvovo jednání je často na hraně – tedy „v podmínce“. I když se Miroslavst nakonec uživatelce omluvil, ve skrytu duše zřejmě nezapomněl na maily, které dostával od adminů a které potvrzovaly, že neměl pravdu. Vždy se mu zdálo, že admini neměří všem stejně.

Srovnávám-li přítomnost s minulostí, tedy s dobou, kdy došlo k obměně uživatelů, připouštím, že řada současných otázek by tehdy neprošla. Admini jsou určitě tolerantnější, snad i vzhledem k tomu, že je na Odpovědích relativní klid.

Všem se omlouvám za to, že jste se částečně mou vinou (i když za jednání druhého nenesu žádnou odpvoědnost) stali svědky neadekvátního výbuchu Miroslavsta a útoků na adminy, kteří reagovali na jeho provokativní otázky.

anonym

Ad chudst, díky, že ses toho ujal, naštěstí jsi jeden z mála korektních, nezkompromitovaných a hlavně pro ostatní neutrální arbitr. Kdokoliv jiný by mohl být podezírán z podjatosti nebo stranění té či oné partě.
Kauza Miroslavst má starou genezi, jejíž útržky sahají do 12/09 a jež jsem naznačil formou odkazů na sousední otázce „Baví vás tu dávat otázky?“ od BEAS.
Kvůli němu se musel 2× doplňovat kodex, který stejně porušoval, kromě urážek útočil a schválně provokoval admini, čímž se stal číslem 1 na pomyslném black listu. Každý jeho vstup na stránky aktivoval blikání červené led diody na terminálu v centrále v Hradci Králové.
Oproti poklidným dopoledním znalostním tématům, které si postupně vybudovaly slušnou základnu a oblibu, začal pořádat bujné a nevázané noční kecací fóra, která se zcela vymykala samotnému principu Odpovědí.
Na nich i vybízel otevřeně k pořádání pijatik, čímž vědomě prolamoval zásadu o rande a osobně formulovaným výzvám, bez jakékoliv souvislosti s Odpověďmi, tedy naplnění statusu o zneužívání komunity opakovanými pokusy o paralelní „seznamku“.
Byl opit popularitou, kterou si neoprávněně přisvojoval z četných seznamovacích portálů, kde v kolonce – vztah k alkoholu, 864 tisíc žen pravidelně vyplňovalo – piji s Mírou.
Vytvářel partu odbojných vzbouřenců, která začala vážně ohrožovat samotný regulérní provoz těchto stránek.
2× se stáhl a zdálo se, že dostal rozum a bude se krotit, ale jak patrno, stačila zmínka, že by se chystal sraz (tentokrát bez kolize s kodexem) a psychická porucha potřeštěnce bojujícího proti celému světu, znovu vyskočila jak čertík z krabičky.
P.S. led v diskuzi zmínila osobní zkušenost.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/usporada-miroslavst-jeste-nekdy-parbu-kdyz-na-tu-posledni-nikdo-z-uzivatelu-neprisel

Drap

Plně souhlasím, už toho bylo nad míru..............

anonym

jak vidíte, tak již jen odpovídám.
prosím, dejte zmazat moje otázky jen takové, které považujete za spam a již na ně bylo odpovězeno tak, aby byla jasná odpověď

kropitko

Hm, zase jsem o něco přišla, zase jsem mimo mísu,,poslední dobou se mi to stává často.
A jsem ráda, jelikož mi to za ty nervy nestojí 😁

ten který je

No nestačila by jste se Kropítko divit.Miroslavst sem vlítnul jak tajfun a spáchal zde takové své harakiri.Jinak já osobně o nějakém srazu nevím.

kropitko

no já se už ničemu nedivím 😁

anonym

Jasně že jednal tak,že mu bylo jedno jestli mu smažou účet.Ruku na srdce všichni.On to udělal ano,ale už mu to bylo jedno.Ale my ostatní?Není na každého stejný metr,to já si troufám tvrdit.A pokud nejste slepí a čtete za co jiní dostávají body,ať už jim o ně jde nebo ne,to jeho jednání chápu.Adminy nevyjímaje!

chudst

Terrylka to napsala hezky: objektivita je idealisticka a muzeme se o ni jen pokouset. Ja si myslim, ze na kazdeho tu plati stejny metr ze strany administratoru. Proste zatim jsem nemel sebemensi duvod o nich pochybovat, delaji praci jak nejlepe dovedou a delaji ji dle meho nazoru skvele.

Co se tyce bodovani – ano. Casto vidam body i za nesmyslne odpovedi. Ale to je na uzivatelich, aby si zvazili, jak jsou moc cestni. Obcas i ja dam bod za nesmyslnou odpoved, ale ve vire, ze je spravna. Kdyz nahodou zjistim, ze spravna neni, uz ho dat zpet nemohu. Stejnetak se mi nelibi bodovani v Anketach a zabave. Body ztraci smysl. Kdyz nekdo dostane osm palcu za otazku „Jak se dnes mate?“ a jiny za spravnou a dobre propracovanou odpoved (vy, baghira, Dr.Axl, Kerberus, a dalsi) v normalni sekci dostane tak nejvyse ctyri palce, nekde je asi chyba.

Ale chyba je v nas, ne administratorech. To „my“ jsme si vydupali, aby byla sekce Ankety a zabava znovubodovana. Tim „my“ mam na mysli nektere uzivatele z nasich rad. Aby byl klid, nic proti tomu nerikam. Na body jsem nikdy nehral, tak je mi to jedno. Ale fer mi to neprijde.

Otazky i odpovedi se tu uz casto pokladaji jen a jen kvuli bodum. Administratori to toleruji, protoze kdyzby ne, zvedne se proti nim vlna nevole, jak to, ze lidem zmizely zase body, ktere jsou tak nesmirne dulezite!

A me osobne hrozne vadi, kdyz nekdo vklada svoji odpoved na otazku, i kdyz na ni defacto neodpovida a jeho prispevek by se hodil spise do diskuze. (Typu „domaci ukoly sem nepatri!“ „Tohle bys uz mel vedet, najdi si to!“) A delaji to uzivatele, od kterych bych to necekal a mrzi me, ze to delaji.

Tolik ve zkratce, kde vidim problem ceskych Odpovedi. Ale pokud se to pokusi administratori nebo kdokoli jiny zmenit, zvedne se vlna obrovske nevole a zacnou otazky typu „Maji pravo nas administratori takto uzurpovat?“ a samozrejme zase ti spatni budou administratori a ne lide, kteri tyto problemy delaji.

Tohle pisi jako reakci na vase slova. Trapi me to uz dlouho, ale Odpovedi funguji a funguji bez nejakych vetsich srazek a kolizi. Proto to nerikam nahlas a jsem rad alespon za to, jak to zde funguje. Jinde je to horsi. A jelikoz nemam moznost to jakkoli zmenit, musim byt rad za to, jak to funguje.

vagra

Chudste, děkuji Vám. Podepisuji Vaše slova. Vyjádřil jste velice pregnantně to, o co se tady pár lidí snažilo už dávno.
Protože za své snahy udržet úroveň Odpovědí byli dost nevhodným způsobem napadáni, raději odešli.
Je jich škoda, protože si myslím, že by Vás dnes, za Vaše slova pochválili.

anonym

to ti podepisuji..

kapka

Já jdu taky zase s křížkem po funuse. Ale asi je to tak lepší.

chudst

Budte radi, ze jdete s krizkem po funuse, nebylo oc stat.

ten ktery je: sraz zatim zadny planovany neni; resp. planovany je, vyhlaseny neni, o nic jste take tedy neprisel. Tolik zatim ke srazu.

led

Pred rokom Miroslavst pre mňa pôsobil kladne, brala som ho ako súčasť môjho svedomia Alter Ego s provokačnými oponentskými otázkami, pomáhalo mi to pri chybách.
Po pauze, ktorú tu mal, sa vrátil už nie starý Alter Ego, ale akoby to bol akýsi životom sklamaný človek s jediným cieľom provokovať.

Terryle

Moje slova. Když jsem to včera pozorovala, tak jsem nevěřila tomu, že to je ten samý člověk… jo, zaprovokoval si i dřív, ale jaksi s elegancí. Kdežto ten včerejšek byl vážně ubohej.
Člověk ale občas někdy ujede… neměli bychom možná odsuzovat, když nevíme, co řeší v osobním životě. Dobře, že se otázka zavírá a zapadne to.

chudst

Terryle: admin jsem na jinych diskuznich forech, ale tady ne :) Jen vim, ze obcas neni lehke vyjit s nekterymi lidmi, kteri nedokazou pochopit, ze konecne rozhodnuti zavisi na administratorovi a ktere proste bavi delat neporadek za kazdou cenu a protivit tak ostatnim jinak fajn forum.

Administratory ted hajit nemuzu, nevim, co presne Miroslavstovi provedli, nicmene vzdy jsem zde s nimi mel vynikajici zkusenosti – jsou kvalitni a ochotni – a proto si myslim dve veci: bud to provedli Miroslavstovi umyslne (a dokazi si to obhajit proc a nema cenu je obchazet, nebo dostane vystrahu) anebo neumyslne (a v tom pripade se s nimi da pres email domluvit, aby mu sdelili duvod ci omluvu).

chudst

A neni lehke byt ani administratorem (ci moderatorem), protoze jsou temer vzdy dva tabory, ktere reaguji jeden kladne a druhy zaporne na to, co udelate.

Je nejaka otazka – a administrator ji smaze (ci navrhne na smazani, jako jsem to udelal se spoustou NESMYSLNYCH a provokativnich otazek a odpovedi ja; nektere jsem nechal, i kdyz jsou na hrane). Vzdy se najde nekdo, kdo bude stat za administartorem a souhlasit se smazanim a vzdy se najde nekdo (pravdepodobne minimalne dotycna osoba, ktere se to tyka), ktera se bude ozyvat.

Kladna reakce vetsinou odezni rychle (ve smyslu, ze neni slyset – slusni lide proste nemaji potrebu delat skandaly), zatimco lide, kteri se odmitaji prizpusobit, jsou slyset porad. Pritom je nikdo nenuti, aby na tech strankach byli. Stranky jsou soukroma vec – kazdy vstupuje a poskytuje na ne obsah dobrovolne. A cokoli jim na strankach vadi, ma moznost to prezentovat administratorum – ale pokud to oni, coby nejvyssi instance zamitne, maji lide smulu. Jenze tohle vetsinou dotycni nepochopi a snazi se zabavit tim, ze treba uz i otravuji lidi, kterych se to vubec netyka.

Vzhledem k tomu, ze jsem administratorem jinde na dvou dalsich strankach, mohu s klidem rict: rozhodne to zdejsim adminum nezavidim a fandim jim (protoze jsem zatim nemel sebemensi duvod o nich pochybovat).

Terryle

Vím a chápu – taky mám „cenzorskou“ zkušenost a fakt není o co stát. Máš naprostou pravdu – problémisti jsou věční, vytrvalí a obvykle si jsou hrozně jistí, že jsou v právu.
Mělo by se to brát tak, že i ten admin je jen člověk a i on se může utnout. Objektivita je nedosažitelnej ideál a člověk není stroj, aby rozhodoval pokaždé stejně. Přiznávám se, že i mě občas naštvalo třeba přesouvání otázek, ale abych to řešila, nedejbože tím otravovala další lidi… no, nevím.