pusinka50

Také se, při pocitu kýchnutí, obracíte automaticky ke světlu, abyste opravdu kýchli? Pomáhá to.....Kdo to vymyslel?

Nejlepší odpověď
briketka10

to nee dávám si hlavně ruku před
pusu a nos, aby něco nevylítlo 😁

Další odpovědi
Fyzik

Hele tak jsem očividně první, kdo to taky tak má, často když se oslním sluníčkem, tak kýchnu, takže když je to takové to napůl, tak koukám do světla a pomůže to. Nebo jsem teď zjistil, když rychle vypiju studenou šťávu ze sirupu, tak taky. Fajn vědět, že nejsem na tom světě úplně sám. :)

mosoj

Nestačím se otočit ani k oltáři.

anonym

Ne, ale automaticky se odvracím od lidí, kteří jsou přede mnou.

bolak

Já si hladím prsa.

Shady

řekl bych že je to placebo efekt, když člověk věří že mu něco pomáhá tak se stává že to fakt začne pomáhat.tak silná je naše mysl.

cochee

Já ne. Když kýchnu, ok. Když je ten můj frňák nerozhodný, tak rozhodnu za něj a kýchnutí naopak potlačím. Stačí si zatlačit prstem tam, kde končí nosní přepážka a začíná horní ret. Asi jde o nějaký reflexní nebo akupresurní bod.

Lili Marlene

Ono je to založeno na tom, že údajně až třetina lidí kýchne, když vejde ze stínu na slunce, neznámo proč.

Kura

Nevím kdo to vymyslel, protože jsem o tom nikdy neslyšel.
🙂

klob1

Jak na toto někdo přišel?Ano souhlasím ,že spíš se odvracím od lidí a jídla a dávám si ruku nebo kapesníček před ústa i tak.Ale to,že ke světlu?To je poprvé, co slyším toto.

michulexxx

Já jsem ráda, když se stihnu otočit tak abych nenarazila do něčeho hlavou :D

briketka10

mosoji

tím oltářem myslíš WC jo ??
no to já taky stahuju půlky 😁