da ny

Ne.
Příliš mnoho uhličitanu vápenatého na zlomek hořečnatého (nestojím o ledvinové kameny a zanešené cévy, musela bych přidat Mg, aby Ca skončil v kostní trámčině). Otupovat přebytečnou žaludeční kyselinu nepotřebuji/nemám (ani ten žaludek ne). ;D
Střevo by zbytečně úpělo. Na kobalt mám alergii.
Pro mne nevhodná záležitost.
Způsob užití např. zde:
https://www.i­receptar.cz/zdra­vi/vajecne-skorapky-jako-mineralni-doplnek-stravy.html
Skořápky nikdy nevyhazuji (přes 40 let a před tím maminka). Usuším, rozmačkám a dám někomu, kdo má slepice. Ty to bez úhony zbaští ;)

Další odpovědi
df

Sdělení převlečené do otázky. Tohle nemám rád.

Filip84

Paní, nebo slečna, potřebuje odbornou péči. Já jsem neklikl, na to, že je na palici, klikat nepotřebuju. 🙂

Schluker

Slepicim se skorapky hazej odjakziva, tak si zobla i tahle, no 🤷🏻‍♂️

paul1

Ne. Dáváme je do kompostu, ale tam je lopatkou rozdrtím. Pokud to neudělám, tak po vyvezení kompostu na pole tam skořápky v celkem velkých kusech přežívají i několik let.

cochee

Ne. Skořápky konzumují naše slepičky, protože potřebují vápník na tvorbu skořápek nových vajíček. A ani jim je nemusíme péci. A my pak konzumujeme ta vajíčka, případně tu a tam nějakou tu slepičku. Je to obdoba, jako když někdo říká, že papá brambory jen přepasírované přes čuníka…

Pepa25

Nechal jsem se napálit a klikl – docela mě to mrzí, clickbait se snažím nepodporovat

Mravenec

Taky jsem naletěl. 😀