Rokio

Také je vám líto ztráty života u relativně mladého člověka, na kterého spadl strom?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/plzen/zp­ravy/les-strom-nehoda-kaceni-muz-smrt-nehoda-domazlicko-hvozdany.A220922_141­702_plzen-zpravy_vb
zdroj: idnes.cz

Odpovědi
Ametyst

Mně je líto každého mladého života, který skončí smrtí. Chudáci rodiče, kteří přežili své dítě, je to strašné. Alarmující je sebevražednost mladých: nechce se jim žít. Hlavně v posledních hysterií poznamenaných letech. Pokud taková smrt např. nezastaví provoz vlaků a podobně, vůbec se to nedozvíme a vůbec se o tom nemluví.
https://www.no­vinky.cz/clanek/do­maci-desiva-statistika-druhou-nejcastejsi-pricinou-smrti-mladych-cechu-je-sebevrazda-40295996

Filip84

Řešíš vůbec něco jiného, než co kde kdo spáchal, a kolik za to dostane, kdo kde zemřel, prostě něco jiného, než choroby v hlavě, smrt, zločin, trest atp.? Já nevím, nebýt Tebe, tak takový článek ani nenajdu, protože to nehledám.

Může mladý komsomolec kritisovat politiku VKS(b)? Může, ale škoda mladého života. Může mladý blbec kácet stromy v lese? Může, ale škoda mladého života. Proč, asi, na to v pohádce byl potřeba tuplovaný doktor DrNec & DrVoštěp? 🙂

Ne, není mi ho líto, kdo chce kam, pomozme mu tam.

elkon

Tragické zprávy nevyhledávám, na to jsou takoví jako ty. Nevidím v tom žádný smysl. Mám raději příjemné věci.

Kryšpín

Motorovou pilu si může koupit kdokoliv a začne dělat dřevorubce.