pizlicka

také čekáte na doručení zásilky a nic?

myslite,ze se jeste letos dockame?

Nejlepší odpověď
badisko

Vse co koupim zde posilam do CR prez soukromniky a postou by to bylo prilis drahe a prez net nekupuji veci vubec pokud to neni opravdu dulezite ......nerad kupuji zajice v pytli..

Další odpovědi
Lucijej

Já se dočkala – po dvou dnech :o) a to jsem to ani nepotřebovala do Vánoc.

briketka10

jo nevím, jestli dorazí rukavičky pro synovce :(
Doplňuji:
u nás v Glóbu žádný nával není ani ve městě, když
já posílala balík ten může dorazit až po vánocích..

Damiana

Až na tu zmiňovanou „vyšší moc“ všechno OK. Paradoxně mi už bez problémů došly dárky od kamarádů z Ameriky, Anglie, Francie i Finska (i oni už mají balíčky ode mě), ale co je po Česku – to zazlobilo. Včera jsem si byla na poště vyzvednout jeden balík a je fakt, že to tam vypadá tragicky. Děsný nával.