ReHu

Tak mi také přišel mail z Odp. č.10. Jak tazateli odpovědět? Nemám uveden mail, pouze to č.10.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nedomyšleno, nijak. Možná tam je podpis odesílatele nebo v hlavičce, že to je od toho a toho. Takže vyhledat příslušnou osobu a poslat mu(jí) mejl přes formulář.
DOPORUČUJI PSÁT EMAILOVOU ADRESU DO TEXTU a ne do políčka email odesilatele!