Dvorní šašek

Tak kolik set gramů bramborového salátu jste sami již spořádali? Je tu někdo, kdo přesáhl už více jak kilo?

Bramborový salát je snad neodmyslitelnou pochoutkou sváteční kuchyně. Někdo si ho dává se řízkem, jiný s kaprem a najdou se i tací, kteří jej doplní jinou rybou. Předpokládám, že bramborový salát už jste měli, tak mě zajímá, kolik jste ho už zhltli.

Odpovědi
Drap

budeš se divit, ale zatím ani gram salátu

Velmi špatná a nesmyslná anketa. Chybí jiná možnost a žádný normální člověk si neváží na váze kolik toho vlastně sní. Běžný člověk si nandá tolik, o čem si myslí, že sní, někdy si i přidá, ale určitě si to nejde vážit.

pusinka50

do půl kila bramborového salátu už se do mě vešlo

Byla jsem tak přejedená, že jsem včera vůbec nemohla po večeři dýchat 🙉🙈

paul1

trochu salátu jsem snědl, ale zas tak jsem se nerozšoupl

Filip84

budeš se divit, ale zatím ani gram salátu

0.00 kg, nevařil jsem to, teďka.

Jinak pokud vařím Kartoffelsalat, tak to není takový „beton“, jak je u nás zvykem, s mayonnaise, „ruský“. Jsou v tom Kartoffele, hovězí vejvar, vejce, ocet, hořčice a koření, takže pokud bych chtěl, tak toho klidně „nějaké to kilo“ sežeru.

Nevím, proč bych to měl dělat. To je to samé, jako v hospodě kilový steak: sakra, kdo by to chtěl žrát, a ještě z to platit takovou pálku!? 100+1 stejných soust, to není gastronomie, to je obžerství a gastroporno. Tohle je Ausgerechnet stejný případ.

Lgee

do půl kila bramborového salátu už se do mě vešlo

da ny

přes půl kila bramborového salátu díky mě zmizelo

Vzhledem k tomu, že odpovídám 26. 12, , po 15. hodině, ano.
Mám v sobě určitě kilo bramborového salátu (průběžně během dne, stále baštím, nejvíce, vždy 25. 12. ). Letos si dávám do nosu. Už jen, asi čtvrt Kg mám ještě k dispozici/sněd­ku. ;)))