izabou

Tak jsem rád, že jsem odsouzen za maření celkem na 18 měsíců nepodmíněně.

živil jsem rodinu dostal jsem 250 hodin OPP,dnes mi to proměnili na trest prostě bomba není co říct na naše soudy, nemáš peníze na podplácení tak jdi do řiti, tak to tu funguje že ano vážení milí spoluobčané, basy ani nejsou plné a nedbalostní činy ---zavírat !!!!
Doplňuji:
dostal jsem 250 hodin za jizdu autem v praci byl udelan na me natlak od sefa,umrelo mi 3 tydny pred tím male dite doma a byl sem tak dost na dne.Nikoho duvod nezajimal pouza soudce v Frýdku byl člověkem a pochopil mou situaci.Jinak děkuji všem za odpovědi a naplíme basy za nesmysly které nejsou dle mého názoru nikomu na obtíž.Nebojím se práce odpracoval bych i 800 hodin,na­vrhoval jsem to již před soudem,ale jak vidíte je to pro mě lepší asi dostat trest nepodmínění je odsedím a padám pryč !!!Mějte se hezky vážení spoluobčané.

Nejlepší odpověď
SajmonModer

To je mi líto! Stydím se za to, že platím tady daně. Nelíbí se mi tady!
Doplňuji:
V klidu. Napiš o tom třeba knihu a pak ji vydej nebo něco. Hlavně se neoběšuj, tím nic nevyešíš. Já vím, život tady stojí za ho…o, ale nevzdávej se !

Další odpovědi
jancacv

no to máte pravdu tendle stát zavírá zanic a ti co nám rozkradli stát a zadlužujou nás a naše děti ty nechávaj bejt to je vpoho,nic se neděje,my obyčejný lidi sme jen malý páni,chtělo by to tydle darmožrouty vyhodit z okna v parlamentu naco tam dou,nanic a u soudů jakbysmet,když se člověk domáhá práva dle zákonů tak nakonec vždycky vyhraje ten co má na kontě ukradený miliony,je mi vás líto a držim vám palce ať to tam ustojíte

Bičiště

Jsi žabař! Od určité výše škody jsi beztrestný. Odhaduji to na 5 – 10 milionů a výš. Tu beztrestnost si pak lehce zaplatíš.Reálné příklady ze života si dosaď sám. Trestní zákoník platí jenom pro plebs.

standa

A otázka zní ?

btw. Za maření čeho jste dostal těch 250 hodin ? A z jakého důvodu vám soud tento alternativní trest proměnil na trest nepodmíněný ?

venkovan

Nezlob se, ale 250 hodin odpracovat na veřejně prospěšných prací přeci není problém i při běžném plnění své práce. Stačí se jen s probačním pracovníkem dohodnou a s tím u koho OPP se provádí. 250 hodin není zas tolik – kdysi jsme v práci byli i okolo 400 i víc v měsící a nechalo se to vydržet (pracoval jsem v lesnictví, zemědělství), mnoho přesčasů dělají lékaři, řidič a další. Takže tato částka hodin se dle mne nechala při troše vůle odpracovat. Takže teď 18 měsíců – blbá směna.
Doplňuji:
Těžko soudit na dálku, ale všude na světě je delší bič na chudé lidi. Věřím, že jsi dostal normální káznici, kam si chodí „odpočinout“ celkem slušní lidi.
Na věšení máš čas, řekl bych, že dobře napsaná kniha vzpomínek (lépe deník) může být zajímavou další životní zkušeností.
Ale stejně – co vím, tak snaha je dát raději ty OPP než basu na tvrdo. Takže někde byla chyba i u tebe, že ti to přehodilo na nepodmíněně. je to sice nepříjemná zkušenost, ale co naděláme. Ona ta bysa čeká leckoho z běžných lidí aniž by jsme si to uvědomili. Právě za nějakou blbost při řízení, v práci apod.
A jak říká jedná známá když láteřím – „vole, měl jsi se dát na politiku!“

L.Knize

za co to máš?

anonym

Kolik promile?

Gangster

A tak to chodí…Nemám slov!