MasterGames

Tak jak to bude se školami?

Neustále se něco mění a já už jsem z toho úplně zmatený :(

Nejlepší odpověď
Alesh

Ve třídě na sebe budete moci prskat, ale zachrání se to tím, že o přestávce na chodbě si dáš hadr na hubu. Fakt chytrý lidi to tu rozhodují! 🙂

Další odpovědi
elkon

Sleduj zpravodajství a nemusíš být zmatený. Hlavně neposlouchej bláboly z bulváru.

marci1

Ve školách bude nutné roušku nosit ve společných prostorách, ve třídě krytí úst a nosu povinné nebude. 🙂

Pepa25

Teprve dnes mají být manuály rozesílány školám. Teprve pak budou ředitelé případně něco přizpůsobovat konkrétním podmínkám. Do 1.9. je ještě naštěstí docela dost času. Doporučuju sledovat web školy.
Dnes zveřejněná obecná informace zní:
„ROUŠKY VE ŠKOLÁCH. Od 1. září budou roušky povinné také ve školách. Školáci budou muset v novém školním roce nosit roušky ve společných prostorách školy. „Jedná se o chodby a podobně, nikoliv v rámci jednotlivých tříd,“ řekl ministr Adam Vojtěch (za ANO).“

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/koronavirus-rousky-od-zari-online-noseni-rousek-pravidla-cesko-v-cr_2008171242_ako