Avatar uživatele
Pájo

Tak, chrabří bojovníci čekatelé! Zvolte si, kým byste raději byli! Samurajem nebo Ninjou? A proč?

Hypotetická otázka (pro zábavu), neboť nejsem náborář, ale trocha té fantazie jistě příjde vhod… ;)
Doplňuji:
led pochopila přesně:
Samuraj je šľachtic – vojak, bojovník bojujúci priamo s odhalenou tvárou
Ninja je anonymný bojovník bojujúci so zahalenou tvárou, slúži ako zabiják, nemá žiadne práva

takže byste zvolili „způsob boje“

  • se ctí tváří v tvář a nikdy útok zezadu (Samuraj)nebo
  • útok všemi způsoby a to i nečistě a klidně jen za prachy (Ninja)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Pájo

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, dědapetr, Wang, MA-SU-KA před 4370 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jiná odpoveď, protože... ;)

Samuraj a nindža sú rôzne profesie bojovnkov.
Samuraj je šľachtic – vojak, bojovník bojujúci priamo s odhalenou tvárou
Ninja je anonymný bojovník bojujúci so zahalenou tvárou, slúži ako zabiják, nemá žiadne práva

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jiná odpoveď, protože... ;)

Vdnešní době čím koliv abych nemusela jen utíkat.Takovou bych mu uťala že by si to pro příště rozmyslel:D
V Globusu jsem přišla o kabelu,bejt jedním z těch dvou tak dotyčný chodí bez hlavy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Jiná odpoveď, protože... ;)

Účel světí prostředky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ninjou, protože...

a důvod?..no to je snad jasný ne? >>> http://www.you­tube.com/watch?v=nNa2Fr6­CA0E

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Jiná odpoveď, protože... ;)

Protože jsem jen žena, byla bych nejraději Arabela, ale s tím kouzelným prstenem. To byste pak samurajové a ninjové teprve koukali… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ninjou, protože...

…se mi vždy líbily filmy s touhle tématikou,ale filmaři se kolikrát museli strašně utnout,protože ve svých filmech a že jsem jich kdysi viděla dost,se ninjové postavili okolo protivníka a nikdy se na něj nevrhali všichni naráz,ale jen po jednom.A jaké kousky uměli!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek