ZawyCZ

Tablet – POMOC

Dobrý den, mám asi 2 měsíce starý tablet. Dneska ve škole se mi zasekl. Normálně vidím plochu, je horký, nic neběží, nejde ovládat. Čas se zasekl na 11:30, takže tak dlouho nejede. Mám tablet Lenovo Ideatab A1000. Co bych měl dělat? Předem díky za odpověď
Doplňuji:
// Edit, nejde vyndat baterka, kryt je napevno. Chtěl jsem zavolat do Lenova, ale prý mají nové číslo, tak volám na to nové a prý že volané číslo neexistuje. Chtěl bych, aby se to obešlo bez reklamace, do toho obchodu odkud jsem to objednával to mám pěkně daleko.

Odpovědi
AndreiRanger

Reklamace…

briliant

Zkus udělat reset. https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=le­novo+ideatab+a1000+re­set&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Jsemtady

Vyndat baterii nebo nechat vybit. Pripadne podrzet vypinaci tlacitka treba nejakou kombinaci pomackat a podrzet.

.,.,.,.--§§,

Zkus tlačitko vupnutí/zapnutí držet trochu dýl, nobo ho nech prostě vybít. Nic jinýho mě nenapadá