Kyta

Tabák na vykuřování skleníků,dá se kouřit?Máte někdo skušenosti?

Odpovědi
anonym

Kouřit se dá,ale nedávej to,je to humáč.
Zkoušel jsem to před lety,je to opravdu bordel.

klumprt

Jednou jsme si to zamlada koupili. Ale pokud si pamatuju, tak to byla taková drť, která se ani ubalit pořádně nedala. A když jo, tak požitek byl stejně prakticky nulový. Nakonec jsme ten sáček někam vyhodili.

Luxx

co si tak pamatuju, tak to děsně štípalo v puse a byl to hnus

arygnoc

pôvodný skleníkový tabak (tabák na vykuřování) sa vyrábal z odpadu pri tabakovej výrobe (tabakový prach).
je vyluhovaný, obsah nikotínu sa blíži 0, okrem toho je sírený (práve preto, aby sa nefajčil [nekouřil]).

ale:

nevzťahoval sa na neho napr. zákaz predaja osobám mladším 18 rokov, nebol deklarovaný ako tabak na fajčenie (kouření) a preto s na neho nevzťahovali nekresťanské dane z tabaku (keby ich radšej zaviedli na sladkosti).

preto niektoré firmy začali veľmi nekvalitný tabak označovať ako skleníkový tabak (tabák na vykuřování skleníků), aby sa vyhli plateniu vysokých daní.
v roku 2001 bol predaj takto označovaného tabaku pre potreby fajčenia zakázaný, nemožno ho teda kúpiť v trafike.

;-Q