Syn byl odsouzen za ublížení na zdraví,musí platit soudní výlohy je student a kolik se platí.dékuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Drap

Výši poplatků a náhrad určí soud. U viníků trestných činů se žádná studentská sleva neuplatňuje

Další odpovědi
arygnoc

předpokládám, že je dospělej.

ať si to vyřeší sám – odejde ze školy a na výlohy si vydělá.

víte, ono nejlepší škola je ŽIVOT – když je blbej, a chce se rvát, ať si za to zaplatí.
takhle, když ho naučíte, že stále někdo něco po něm uklidí, asi nepochopí, o čem život je.