AAksa

Po přestěhování lopatkovec svěsil listy. Čím to může být a co s tím?

Po nákupu nám doma krásně kvetl a rostl. Po přestěhování se ovšem po pár dnech listy svěsily a mám strach, aby nám kytka neumřela. Máte někdo radu, nebo zkušenost, co s ní, aby se zase dala do pořádku? Díky moc.

Odpovědi
marci1

Pokud je zalitý, přestěhuj ho na světlo. V zimě a na jaře potřebuje co nejvíc světla.
Teplota nesmí klesnout pod 13°C. Má rád vlhkost. Dělej mu rosení, avšak ne na toulce, jen na listy. A hlavně pozor na průvan, nemá ho rád. 🙂