jirka F

Svalujete většinou svoje chyby na druhé?

Nebo jak to řešíte.

bonusová otázka: Utečete před problémem nebo chybou?

Nejlepší odpověď
orwell

Jaképak svalujete. Vždyť taky za všechno můžou. Hele, když mě manželka řekne zajeď na nákup a já cestou přehlédnu značku „dej přednost“ a nabourám, tak kdo za to může? No přece manželka! Kdyby mě nikam neposílala, tak bych nikam nejel a tu chybu neudělal. A tak je to skoro se vším.
No a odpověď na bonusovou podotázku: Jen blbec se žene do problémů a činností, kde je vysoká pravděpodobnost spáchání chyb a hrozí nějaké následky. Zlaté pravidlo úspěšných zní: „Nikdy nedělej nic, co za tebe může udělat někdo jiný!“ Jasný?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.