msi

Sušená treska s masem, co s glycerinem?

Dobrý den,
koupil sem kočce domácí pamlsek, sušenou tresku s masem a je v tom glycerin v sáčku, co se s tím má dělat? Není to napsané nikde ani ne netu, je to nejaky sypký, co se stím dělá? Jak se to podává k tomu? Děkuji.

Odpovědi
dr.luha

To spíš bude nějakej silikagel – vysoušedlo. Glycerín je tekutý sladký alkohol.

Mc Merkurion

… nejni to pro kočky, nejni to glycerin, ale asi to bude na stejným principu: „V balení obsažený oxigen absorbátor slouží k udržení čerstvosti produktu a není určený ke spotřebě“ https://www.bi­tiba.cz/shop/krm­ivo_pro_psy/p­amlsky_pro_psy­/rocco/rocco_chin­gs/641548

miroslav.bk

V ZADNEM PRIPADE TO NEDAVEJ KOCKAM JIST!!

Je to v baleni kvuli tomu, ze to asorbuje vlhkost, aby ten obsah neplesnivel napriklad